Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az normális ha két nő néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha két nő néha napján szexel egymással?

Figyelt kérdés
Nem lesbikE!!

2016. márc. 13. 19:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne lenne normális? Egészségükre. Másokkal meg nem kell foglalkozni, hogy mi a véleményük. 22/F
2016. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen normális.
2016. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Itt mindenki azt fogja mondani, hogy normális. - Kérdezd meg 2 nap múlva, csak nők helyett férfiakra kérdezz rá.

10/9 ember átkozódni fog. :D



Én úgy vagyok vele, hogy ameddig nem árt az ember másnak azzal amit csinál, senkinek semmi köze hozzá, hogy mit tesz. Így szerintem normális. A társadalom tehet egy szívességet ilyen téren.

2016. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha jól esik mért ne ?:)
2016. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

Nem melegek azt irtad? De szexelnek?

Hat akkor sutnek mint a rezso!

Es bajnak baj mert betegek! Mintha nem lenne eleg pasi...

Egy nonek egy ferfi tudja megadni amire vagyik.

2016. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
"Egy nonek egy ferfi tudja megadni amire vagyik." Pfff... Ez nagyon egyszerű gondolkodásmód. Nincs olyan h kivétel nélkül minden nő erre és erre vágyik. Ahogy olyan sincs h kivétel nélkül minden férfi erre és arra vágyik. Minden embernek egyedi vágyai vannak, amikhez megtalálja azt a személyt - legyen akár férfi vagy nő- aki azokat teljesíteni tudja.
2016. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

#3

Ahogy a mondás tartja: én támogatom a melegházasságot, de akkor a két csaj qrvajól nézzen ki...

2016. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Ha kivánják, ha szeretik, élvezik, miért ne!? Másnak nem ártanak, váljék egészségükre!

Bár időnként engem is bevehetnének maguk közé! F.

2016. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem is értem a kérdést! Ha nektek jó, akkor normális. Nem is kell ezt túlragozni.
2016. márc. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%

6!

Viszont ha egy no meh nem volt ferfival sosem tudja meg milyen egy igazi szex!

A termeszet is azert alakitotta ki anatomiailag a ket nemet....

Egy no csak szerencsetlenkedhet egy masikkal azt ne mondja mar senki,hogy ez a termeszetes es egezseges dolog...

A meleghazzasag tamogatonak meg kivancsilennek a velemenyere ket ferfnal mi lenne vagy ott mar nem rantana ra az ocsire...?

2016. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!