Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van "visszaút"ha kipróbálom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van "visszaút"ha kipróbálom fiúval is?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és izgat sráccal de ha kiverem akkor meg utálom az egészet! Most nincs barátnőm ezérteszembe jutott hogy most kéne! De ha kipróbálom akkor vajon mennyire marad az életem része? Meg eleve kezdővel akarom... És lövésem sincs ez hogy megy a biszexek között pedig nem vagyok egy buta gyerek

2016. márc. 23. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem valami lezüllés, mint a drogozás, hogy "visszaútról" kelljen beszélni. Eszedbe jutott a dolog, érdeklődsz iránta, ez csak annyit jelent, hogy minimum hajlamod van a biszexualitásra, de az is elmondható talán, hogy biszexuális vagy.

Ezt az egészet képzeld el egy skálán, ami a heteroszexuálistól a homoszexuálisig tart, és azon a skálán helyezkednek el az emberek (akik nem aszexuálisok). Van, aki teljesen heteroszexuális, de van olyan, aki viszont valamennyire biszexuális, ebben vannak fokozatok.

2016. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves vagy?
2016. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Próbáld ki aztán ha nem tetszik akkor nem csinálod többet.
2016. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 VirágésBence ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak egy alkalomig vonzana a dolog, egyik haverommal ez történt, kíváncsi volt, kipróbálta, de utána már nem érdekelte. Az is lehet, hogy biszex vagy. Na és? Ez nem függőség vagy betegség, nem para.
2016. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És hol keressek normális, értelmes srácot, aki elfogadja, hogy kezdő vagyok?
2016. márc. 23. 16:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom hol keress... Ne társkeresőkön, mert ott csak a dagi 60 évesek fognak rád kattanni. Itt szerintem lehetne helyes, fiatal sráccal beszélgetni.
2016. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze #4-es, "haverod" :D
2016. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha igy van nyugodtan dobjon üzenetet
2016. márc. 23. 17:38
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolsz rá,ki is vered ilyen témára,akkor találkozzál is hasonló fiúval.Csak úgy tudod meg mennyire nagy benned a "hajlam".Nagyon sokan vagyunk ezzel így,csak nehéz ezt elfogadni.Saját tapasztalatból mondom,én például most jutottam el odáig többszöri közös hokizás után,hogy haveromnak mondani fogom hogy verjük ki egymásét! Visszaút? Az a véleményem hogy ha tetszik akkor fogod még csinálni,ha nem akkor meg nem!
2016. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Történt azóta előrelépés? :)
2016. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!