Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lanyok van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lanyok van olyan, hogy megígéritek, hogy nem lesztek többet más pasival amíg a párotokkal együtt vagyok? Magyarul tudok hűségesek lenni?

Figyelt kérdés

Mostanra van itt angliában kitűzve az eskűvő dátuma a mennyaszonyommal akivel itt ismerkdtem meg öt éve, és kiderült kétszer fiúval is volt rajtam kívűl. Az meg volt beszélve, hogy lányokkal - tudom abban is van érzelem, de úgy félre léphet. De egyszer egy fekete sráccal - állítólag mert, hogy olyannal még nem volt, egy pár alkalmmal szűk két hetes (párhónapos) viszonya volt évekkel ezelőtt, és egyszer most esküvő előtt pánikolt be és kb. három hete egy nálam vagy egy tízessel idősebb pasival megcsalt. Az utobbit nagyon meg is bánta, és ott is hagyta "logva", magyarul hogy egyikük sem ment el. Nagyon jó fej, szép és rendes a lány amúgy, már néha azt hiszem égy mint technikus nem is érdemelek meg egy ilyen értelmiségi, művelt karcsú, sportos gyönyörüséget. (Igen felvoltam mentve helyesírásból is.) Én most a szakmámban jó keresek, de ő jogi dimlomájával egy péksgben eladó csak. Még attól is meg ilyedtem csak a pénz miatt van velem. Bár csak bő három éve keresek jobban nála. Most leszek a kitűzöt esküvő napján 30 évesm de kisfiúnak érzem magam ehhez a kérdéshez.


Kérlek ne pocskondiáza őt se, és engem se senki!


2016. ápr. 29. 19:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Azt hogy párkapcsolati szakítás lett a vége. De jóbarátod vagyok vele mint barátságban és jók vagyunk ágyban is.
2018. szept. 3. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!