Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mitévő legyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van párom akit szeretek és nem hagynèk el sose(férfi).Aki nem akarja elfogadni a biszexualîtásom mert szerinte én nem vagyok az.De közbe van egy csaj akivel elkezdtem kacérkodni és,ha meglátom a csajt vagy a közelébe vagyok forr a vérem szeretnék vele egy egyszeri kalandot,de ha ez kiderül akkor elhagy a párom.Ti mit csinálnátok nem tudom mit tegyek?
2016. máj. 11. 23:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Ha úgyse hagynád el, és úgyis csak egy kaland lenne akkor minek erőltetni a dolgot? Vagy esetleg csináld titokban... de persze az is lehet, hogy egy után többet akarnál, vagy áttérnél a lányra... másfelől lehet a csaj amúgy is elutasítana és akkor gond megoldva..

Tapogasd ki mit szólna hozzá, ha benne lenne utána ráérnél agyalni ezen.

2016. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Tuti benne van,mert ő is kacérkodik velem.

Van egy parfüm amitől beindulok(Far Away)direkt magára fújja és sündörög körülöttem

2016. máj. 11. 23:27
 3/21 Pszt! ***** válasza:
100%

Ha tényleg szereted a párodat, akkor nem csalod meg. Én is biszex vagyok, mégis hat éve jóban, rosszban együtt vagyunk hűségesen a vőlegényemmel.

25/N

2016. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Annyira furán fogják fel egyesek a biszexualitást. Nem tudom, hogy ez csak az oldal sajátja-e.

Attól, hogy téged vonzanak férfiak és nők is, az még nem jelenti azt, hogy neked alanyi jogon jár, hogy mindet ki kell próbálni. Egy heteroszexuális ember se fog azon majrézni, hogy van még olyan testalkatú/hajszínű/etnikumú ellenkező nemű ember, akivel nem dugott és ezt muszáj pótolnia.


Ha te így gondolkozol, akkor egész egyszerűen nem vagy elkötelezett a párod iránt és légy oly kedves ezt nem a biszexualitásdora fogni. Csak rossz hírnevét kelted egy szexuális beállítottságnak.

2016. máj. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

A pasid nem is a pasid hanem csak a srác akivel néha kefélsz. De jó lenne egy csaj is. Hajrá... srácból van egy rakás, aki levarr amikor akarod, de csajból nincs sok.


(Remélem tetszik a válasz.)

2016. máj. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De a pasim az a pasim,mert 6éve vele vagyok és szeretem nagyon.
2016. máj. 12. 04:28
 7/21 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as amikor még nem volt szó megcsalásról egyszer csak a pasim akart kidobni azért,mert egy csajra néztem
2016. máj. 12. 04:30
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha az az orgazmus amit nem együtt éltek át, gond a kapcsolatotokban, akkor azt hiszem el kell gondolkodnod. Mert ez a megcsalás kategóriája: ha lánnyal teszed, ha férfival, ha zsiráffal.


Szóval: titokban félrenyalsz vagy elhagyod és nyalsz. E kettő közül kell döntened, mert a harmadik eset a "nemnyalsz" már szóba se jön nálad. ugye?

2016. júl. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
3-as írta le az igazat..... De nem értem miért nem csináljátok hármasban?!
2016. júl. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Masabb lenne a helyzet ha a pasid akarna levarrni ugyanazt a csajt, de te meg nem?
2016. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!