Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ettől már lenne bennem meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől már lenne bennem meleg hajlam?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és elég sok nővel voltam rövid/hosszú távon. Volt anál szex is 2-3 női partneremmel viszont kipróbálnám egyszer milyen fiúval az análszex. Nem tudnám elkézelni azt hogy a farkához nyulok megcsokolom vagy bármi egyszerüen csak az análszex izgat (Persze nem vadul jó lenne ha neki is tetszene)

Ettől már meleg hajlamaim vannak? Vagy ez még a kiváncsiság felső határa?


2016. máj. 1. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már szerintem az a kategória, van benned hajlam rá.
2016. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajlam????? Az van.
2016. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Nem vagy meleg, ha undorodsz a faxtól.

Mi ugyanis imádjuk a faxt.

Ettől meleg a meleg.

Hogy térdelsz és xopod...élvezettel, bő nyállal.

Az sem mindegy hogy fogadni vagy adni akarod az anális szexet.

Ha adni, nem érteném miért...?

Ha kapni, hát fájni fog elsőre.

Ha nem szeretsz férfival ölelkezni, csókolózni a testét símogatni, a csípőjét fenekét, akkor nehéz lesz ellazulnod egy behatoláshoz...

Nekem 6 éve van pasim, nem csaljuk egymást, nem mondom hogy néha nem járunk össze közeli barátokkal és megesik ez az, de a meleg attól meleg, hogy a férfitest érintése és a férfiakkal való szerelem izgatja.

2016. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Előző vagyok:

Szerintem csak széles skálán mozog a sexuális fantáziád.

Nem kapod meg a nőktől amit akarsz, vagy szeretnéd feszegetni a határokat, de nem hinném hogy akár bisex is lennél.

2016. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. De mire vágysz, hogy te dugj, vagy arra, hogy téged?:D
2016. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Tisztázd magadban hogy mikortól van benned ez a vágy. Ha mostanában jelentkezett akkor a probléma igen összetett.

De térjünk előbb arra ki ha már régebb óta jelen van: akkor elfojtott vágyról beszélünk.

Ha nem kívánsz más kontaktust, csak anális szexet akkor is biszexuális beállítottságra vall ez a vágy. Ha ténylegesen kívánsz egy fiúval anális szexet kipróbálni, az szexuális vonzódást jelent egy veled azonos neműhöz. Függetlenül attól hogy mást nem akarsz, és undorodsz is tőle. Idővel ez változhat, vagyis lehet ha kipróbálod és tetszik akkor később többet is akarsz már. De az is lehet hogy nem tetszik és soha többet nem akarsz ilyet.

Mindenképpen tisztázd magadba mit szeretnél, stb. Sajnos elég keveset írtál le, de a sejtésem az hogy idővel a vágyad erősödhet, vagy pedig teljesen eltűnhet, de ebben a formában nem fog megmaradni.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat

En akarok behatolni nem birnam ki hogy belem hatolnak

2016. máj. 2. 06:37
 8/10 A kérdező kommentje:

na nekiesek hosszabban....

15 évesen veszítettem el 16 évesen élek akítv szexuális életet ez alatt volt 1 db 3 éves 2 db 2 éve és 1 db 1 éves kapcsolatom amibe mind hűséges voltam! Mellete volt sok főleg 16-20 éves korom között pár hónapos vagy csak szeluális kaladom illetve csak szexbarátom.

Amikor vége lett egy hosszú kapcsolatomnak mindig lefeküdtem 3-5 prostival (ott az ember azt csinál észerű határok mellet amit akar) Én pl soha nem erőltettem rá a csajokra az análszexet meg olyan dolgokat amit ők első megkérdezéskor nem akartak.....

Most per pill nincs senkim egy kiszemelt lány van az életembe igazából már kezdem azt érezni hogy ő vele kéne leélni az életet (az utolsó kapcsolatom ép azért ért véget mert nem akartam a lányal közös ingatlant vásárolni mert nem éreztem azt nála hogy ő az igazi) de ez a férfit popsin szeretni dolog még elötte mozgatna.

16 éves voltam egy nálam idősebb srácról akivel neten meg párszor élőbe dumáltunk kiderült meleg. Én jól fogatam mindaddig még nem közölte velem hogy tetszek neki. Félbeszakadt ez a dolog Eltelt 2-3 év majd találkoztunk a sors úgy hozta az volt életelem megszebb nap utáni napja mert egy olyan nőt kaparintottam meg aki gyerekkrom ota tetszik (Kb 14 éves korom óta) és megkérdeztem tőle mi a helyet stb... beszéltünk párszor neten elmondta boldog párkpacsolatban él stb.... Majd tényleg csak a kiváncsiság kép megkérdeztem tőle hogy tényleg soha nem volt nővel és azt hogy milyen a szex hogy csinálják stb... mivel ő passzív fél (ez derült ki az írásából) így nehezen irta le az akítv élvezetét de ez a mondat nagyon megfogott: "Párom volt lánnyal is egy kicsit biszex beálítotságú de sokkal jobban húzodik a viszont volt 3 nővel szexuális kalandja ebből 2-vel megvolt az análszex is de egyik se volt olyan jó mint fiúval. Mikor dug engem és én elélvezek abban a pillanatban bármit tesz ő is elélvezik valszinűleg azért mert a fenekem olyankor összeszűkül vagy nem tudom talán mert rángatozok de soha nem bírja ki."


Igazából ezért próbálnám ki fiúval milyen mikor egy fiút dugok....

2016. máj. 2. 07:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is huszonéves vagyok! Engem az orál izgat egy ideje! Nagyon sokszor olvastam, hogy a fiúk jobban csinálják! Csak mivel nem akarok lebukni így nem próbáltam még ki! Fizetős fiúhoz nem mennék, de olyan sráccal se akarom akiről ordít a dolog! Meg szerintem nem lenne benne senkincsak egyoldalúan és ha benne lenne se bírná fél órát csinálni! Mert nekem minimum annyi kell hogy elmenjek
2016. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, én 20 éves vagyok, és teljesen hasonlítunk, én sem csináltam még fiúval és engem is csak az orál izgat. Én kipróbálnám a szopást, mert a farok vonzz, viszont úgy nem, hogy csak én csinálom.
2016. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!