Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most mit csináljak? Valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Valaki segítene aki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja szakítottunk a barátnőmmel. Mivel szabad voltam úgy döntöttem, hogy kipróbálom férfival is a szexet. Meg is történt a dolog, élveztem is csak utána napokban volt bűntudatom. Úgy 2 hét múlva viszont megint összejöttünk a barátnőmmel, de már nem kívánom, nem jó vele a szex... egyszerűen azt érzem hogy valami másra vágyom..

Most akkor meleg vagyok vagy csak azért van ez mert még új volt nekem ez fiúval? 25/f


2016. jún. 5. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meseld el a csajodnak hogy mi a helyzet.. megvaltoztak a dolgok.

Hatha ot is izgatja es belemegy egy harmasba.. aztan meglatjatok, hogyan tovabb ;)

Ha nincs vesztenivalom, en biztosan ezt csinalnam. Ha nem megy bele.. na bumm.. majd jon mas, vagy csinalsz megint azt, amit akarsz es azzal, akivel akarod.

2016. jún. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottál vele és kész. Lezártad azt az ügyet. Nem a sex miatt vagy vele ilyen, hanem mert nem bízol benne, nem érzed már a kapcsolat erejét. Nem vagy homár, csak az most többet ad. Én pattintanám ezt a csajt, azt keresnék másikat.
2016. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a harmadik fél bevételét látnátok jó megoldásnak én régóta keresek egy ilyen fiatal párt :D

22/F

2016. jún. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne erőltesd a dolgot, ha nem jó. Nyilván rossz lesz újra szakítani, ha szereted, de hosszútávon kib*sznál magaddal és vele is ha együtt maradtok és továbbra sem működik normálisan a dolog...

Nem vagy meleg ennyitől, ha még mindig vonzódsz lányokhoz egyébként.

2016. jún. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!