Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy másik lánnyal is lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másik lánnyal is lehet ugyanolyan jó a szex, mint egy pasival? 19/L

Figyelt kérdés
2016. jún. 8. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, de 2 lánnyal és 1 pasival még jobb ;)
2016. jún. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Elképzeléseim szerint merőben más lehet a kettő.
2016. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Az 1 re szavazok én is
2016. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fiúk Ti nagyon ravaszak vagytok.:)
2016. jún. 8. 09:14
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Én mint heteró nő el nem tudom képzelni,hogy egy másik nővel jó vagy jobb lehet a szex :))
2016. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Én mint biszexuális nő mondom, hogy egy nővel a szex nagyon jó, de nem ugyanolyan, hanem teljesen más...:) Jahh és igen, ha már lehet választani, akkor én is arra szavazok, hogy legyen ott lány is fiú is, az a tuti...:D
2016. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem nem. Ne értsd félre, aki a saját nemét szereti azt én 100% támogatom, de maga a legjobban szerintem akkor esik jól ha 2 különböző nemiszerv találkozik. Mármint lány-lány sok mindent nem tud csinálni simogatás, tapogatás és pettingen kívül. Persze lehet tök jó is, izgató, de szerintem max csak addig amíg új és rózsaszín.

De nagyon sok mindent befolyásol a fantázia. Ha alapból arra gerjedsz, hogy egy másik lánnyal vagy és ezt ezerszer vonzóbbnak találod mint egy sima szexet fiúval akkor persze jobb lesz ez az élmény.

2016. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!