Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen nyitott párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nyitott párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Azért ide írtam a kérdést, mert heterók és melegek véleményére is kíváncsi vagyok.


Lehet egy nyitott kapcsolat tartós és komoly? Vagy pont a nyitottság miatt marad életben a kapcsolat?

Nálatok milyen szabályokkal működik a dolog?

Mindketten akartátok, hogy nyitott legyen a kapcsolat? Nehéz volt meggyőzni a másikat?

Miért nem ver éket a harmadik fél a kapcsolatba?



2016. jún. 9. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Lehet tartós és komoly viszont nem a legjobb azon idegeskedni hogy a másik éppen kivel van.

Nálunk azért alakult így mert el akart hagyni a párom, felajánlottam neki, hogy szexelhet másokkal de maradjon velem együtt. Beleegyezett, ő hozta a szabályokat. Csak részéről nyitott, ha én lefekszek mással akkor szakítunk. Így meg van neki engedve hogy bárkivel csinálhat bármit, csak ne tudjak róla. Azétt nem ver éket közénk más csaj, mert engem szeret a párom érzelmileg. A többiek max pótlékok neki szexre.

Nekem fáj az egész, de hátha így rájön hogy csakis én kellek neki.

19L

2016. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

#1: szerintem te totál hülye vagy, nem akarlak megsérteni, de.. ha érzelmileg téged szeret, akkor hogy képes mással lefeküdni?


Az nem kapcsolat, ha intim dolgok nem csak a pár között történnek. Ha nem jó együtt, akár csak a szex, akkor szakítsanak. Nem egymással kell játszadozni.

A másik meg az, hogy 3. fél csak akkor jöhet képbe, ha a pár egyik tagja már nem úgy érez, csak fél, vagy nem akar szakítani..

2016. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

nálunk azért működik mert a páromnak az igénye messze alulmúlja az enyémet

választása volt

vagy kereshetek szeretőt vagy elhagyom egy olyanért akivel a mennyiség is rendben van nem csak a minőség

3 éve tart már és minden rendben van

tudja de mégsem

diszkréten intézem nem kérdezi

de ha megtenné elmondanék mindent

a páromat szeretem jó vele az ágyban is

de nekem több szex kell mint havi 1db !

a vicc az h nálam 9 évvel fiatalabb :D

2016. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Meleg fiú vagyok meleg kapcsolatban. Ez az első komoly kapcsim. Eddig monogám volt a dolog és egyenlőre ez így is marad. Nagyon kevés dolgot leszámítva teljesen egy hullámhosszon vagyunk a párommal. Fontosak vagyunk egymásnak. A szex is jól megy, minden felállásban.


Ugyanakkor nem tudom figyelmen kívül hagyni a jó pasikat, ahol mindenfelé látni lehet, akár az utcán, a kondiban, a neten, stb. Mindig eljátszom a gondolattal, hogy milyen lenne velük együtt. Csak testi játék, alkalmi szex érzelmek nélkül. Nekem a sportos meg a fiatal pasik a fétisem. Én régebben is sokat alkalmiztam. Persze a legtöbb pasit biztosan nem kapnám meg, de talán akad közöttük, akit igen. Ezért merült föl bennem ez a kérdés. De én nem akarom, hogy éket verjen ez közénk. Nem tudom, hogy vene-e, de a párom egyenlőre teljesen elzárkózik ettől. Nekem egyenlőre ő fontosabb, mint az alkalmi pasik. Szóval ez van.

2016. jún. 9. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:
96%

Én párommal annyira állok nyitott kapcsolatban, hogy ő monogámként van velem de én mellette lányokkal is lefekszem.

Tud róla, hogy biszex vagyok, amikor elmondtam neki, felvetettem a hármast de ő azt megcsalásnak gondolja és azt mondta, hogy nyugodtan éljem ki a vágyaimat lányokkal csak ne a tudta kívül. Szóval ez a nyitottság nem él a fiúk felé.

Ő nem fekszik le mással, én meg csak lányokkal.

Eddig teljesen jól működik a dolog, nincs féltékenykedés meg semmi más

Bi/N

2016. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!