Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikusok/biszexek! Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok/biszexek! Hogyan fektessem le a baratnomet? Mit es hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés

Lány vagyok vagyok és van egy barátnőm. Már azon a szinten vagyunk, hogy lefekudjunk egymassal. Amugy tomboy vagyok szoval en jatszom a ferfi szerepet a kapcsolatban, de teljesen tapasztalatlan vagyok ilyen szinten. Sosem volt meg parkapcsolatom. Elmondana valaki RESZLETESEN hogy MIT KELLENE CSINALNOM?

Amugy mindkettem 19evesek vagyunk.



2016. júl. 6. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt tedd amit érzel. Akkor nem tudod elcseszni.:)
2016. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mit csinaljak? Egyaltalan hogyan ujjazak meg egy lany?
2016. júl. 6. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúként azt gondolom, hogy neked könnyebb kitalálni, mi esik jól egy nőnek. Mégiscsak van puncid, tudod, hogy mi esik jól... nem?
2016. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem biztos h o azt szereti amit en.
2016. júl. 7. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

probálkozz magadon. ha neki nem tetszik akkor szól (ha van szája és nem néma).

esetleg kérdezz(ha van szád és nem vagy néma)


Amúgy ha mind 2en szüzek vagytok akkor ez nem sex lesz hanem a másik testének a felfedezése...de az is jó móka.

Ha a másik lány tapasztalt akkor pedig irányitani fog (legalábbis kéne neki).


a másik ezt nem igazán lehet leírni,minden történik magától,mindenki máshogy csnálja.

Saját példám az hogy elsőre majdnem megujjaztam a barátnőm popsiját és nem akarta hogy kinyaljam...

2016. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!