Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok szoktatok egymás előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktatok egymás előtt masztizni? Vagy együtt csinálni barátnővel/barátnőkkel?

Figyelt kérdés

2016. júl. 22. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
14-15 éves koromban többször masztiztam közösen a legjobb barátnőmmel, különböző pózokat és technikákat próbáltunk ki, volt mikor egymást elégítettük ki. Akkoriban még egyformán vonzottak a lányok és a fiúk is. Most 18 évesen már teljesen heterónak "érzem" magam, és nem tudnám egy másik lány előtt csinálni.
2016. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Kíváncsi lányok esetleg írhatnának.
2016. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem, soha.Az olyan leszbis lenne.20/L

Viszont a legjobb barátnőmmel szoktunk róla beszélgetni,adunk tanácsokat egymásnak.

2016. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem, abszolút heteró vagyok (sajnos), nem izgat a gondolat sem. Én a masziról beszélni sem szoktam senkivel, nem érzem szükségét.
2016. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

Egyszer elofordult a legjobb barátnőmmel.

Nala aludtam, vagyis aludtunk volna, csak nem jott alom a szemünkre:D

18/l

2016. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos nem, pedig benne lennék:D
2016. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
97%
Sajnos nem. Van barátom, viszont nagyon kipróbálnám :D Heteró vagyok, lánnyal egy kapcsolatot nem tudnék elképzelni, csupán kíváncsi vagyok.
2016. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Talán le leszek pontozva, de biszex lány létemre meg se fordulna a fejemben, hogy egy barátommal csináljak ilyesmit. Egyszerűen ez nem az a természetű kapcsolat, amibe beleférne nálam. Ha a szexpartnerem vagy a párom, akkor oké, de baráttal még egy csókot se.
2016. júl. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult :)

12 évesen unokanővérem mutatta meg, hogyan lehet magamnak örömet szerezni, aztán később középsuliban 2 barátnőmmel is csináltam közös masztit.

Nem lettem leszbikus, pedig volt csók, kölcsönös simogatás, (kivéve az orált), állandóan meztelenkedtünk :)

Miért? Nem tudom, a fiúk olyan bunkók voltak. Egyiket se találtam szimpatikusnak.

Ma férfival élek együtt.

2016. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagyok, de barátnőmmel nem tudnám csinálni :))

17/l

2016. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!