Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon vágyom arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom arra, hogy együtt legyek egy lánnyal, és játszadozzunk egy kicsit egymás testével, ez miért van?

Figyelt kérdés
Amúgy nem vagyok leszbikus, és nem tudnék úgy tekinteni egy lányra. Egyszerűen csak élvezkedni szeretnék valakivel... Ez miért van?
2016. jún. 12. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

De ez már leszbikusság. Vagy mit akarnál vele csinálni? Ha egymás testével játszadoztok, az leszbikusság. vagy pedig biszex vagy.

vagy ez egy átmeneti ötlet lenne?

2016. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak átmeneti... Ki szeretném próbálni, egyszer élünk.
2016. jún. 12. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én igy vagyok vele

18/l

2016. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel. Szerintem amíg érzelmi kapcsolatot nem tudnál kialakítani lánnyal, és a pasiktól se ráz ki a hideg, maximum biszex vagy. A kérdésed alapján nem volt még dolgod lánnyal. Amíg nem is lesz, szerintem felesleges azon pánikolni, hogy leszbikus vagy e. Próbáld ki a dolgot. Az is lehet, hogy ha oda kerülnél, már nem izgatna annyira a dolog. Ha kipróbáltad utána tudod csak értékelni mit is érzel, mire vágysz. :)
2016. jún. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem is azt jelenti, hogy leszbi vagy. Csupán látens leszbikus (azaz kíváncsi) :D
2016. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak még ilyen lányok nyugodtan írjanak.
2016. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen ugyanezt érzem... Nagyon szívesen kipróbálnám nővel, de kapcsolatot csak férfival (a párommal) tudok, tudnék elképzelni. :)
2017. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!