Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb nő miért ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő miért ilyen álszent, ha idősebb nő és fiatalabb férfi kapcsolatáról van szó?

Figyelt kérdés

A barátnőim között is észrevettem, hogy sokan rossz szemmel néznek ránk, amiért boldogok vagyunk együtt. Én 39 éves vagyok, a párom 21.

Megkaptam már a nagy monológokat arról, hogy csak szórakozik velem és mennyire ciki együtt mutatkozni egy fiatal sráccal, milyen hátrányai vannak. De amikor őket környékezi meg egy srác, ezekről valahogy elfeledkeznek és teljesen kifordulva ugranak a karjaikba. Akit pedig nem keresnek a fiatal fiúk, azok mintha csak irigykednének.

Ezeket sok másik ismerősömön észrevettem már. Addig gáz fiatalabb férfival járni, amíg nincs rá esélyük...


2016. aug. 5. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

a legtöbb nő álszent és kész. ennyi. maguknak is hazudnak nem csak másnak. a faital fiúk még nem élték ki magukat ezért akarnak készen állni több etyepetyére ami jobb az idősebb nőknek is szerintem...


a barátnőidnek nincs gyereke? lehet nem szerezhetnek fiatal fiút a családi állapotuk miatt és nem akarják azt mondani h húú de jó neked én is elcserélném a gyerekem apját egy sportos vagy nagyfarkú 20évesre és egésznap cumiznám meg dugnánk stb

2016. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fontos, hogy te boldog légy. De neked ennyi évesen biztos h mindent meg tud adni? Nem anyagiakra értem..
2016. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs de ez tényleg gáz mind a két fél részéről.
2016. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
üdv a klubban. egyébként nem csak a nők tartják furcsának. a férfiak talán kevésbé mutatják ki.
2016. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Addig gáz fiatalabb férfival járni, amíg nincs rá esélyük..."


Meg is válaszoltad.

2016. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert ilyen gyökér társadalomban élünk. Ha egy 18 éves kis pi**a rámászik egy 40 éves vén f***szra az rendben van, de a nő Nehogy már egy nappal is idősebb legyen mert akkor hétbaj lesz.

Másfelől Ennyi idős korodra jussál már el arra a szintre, hogy ne mások véleménye szerint éled az életed.

2016. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!