Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, mennyire tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire tudtok elfogadóak lenni ezzel a dologgal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kedves lányok,

a kérdésem hozzátok szólna. Mégpedig, az a kérdés, hogy ha ti pl. ismerkedtek egy sráccal, vagy esetlegesen párkapcsolatban vagytok vele, mennyire tudjátok elfogadni, tolerálni, és esetleg támogatni a partnereteket, illetve szeretteteket, vagy mennyire jön be nektek ez, és mennyire tudnátok eleget tenni a dolognak?

A dolog: A pasi bevallja nektek, mert bízik bennetek annyira, hogy ezt elmeri mondani, hogy ő néha szívesen bújna transzvesztita bőrbe, de csak otthon, csak a te társaságodban. És néha így szerepcserével szeretkeznétek, azaz ő lenne a lány, ti pedig felcsatolhatóssal a fiúk. A pasin természetesen Női fehérnemű és ruházat lenne, de szerintem ez egyértelmű!

Korral legyetek szívesek válaszolni! Köszönöm! További szép estét nektek!



2016. szept. 19. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy örülnék ennek, ha a pasi alacsony és vékony. 16/L
2016. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Linó03 ***** válasza:
100%

Ha ismerkedéskor mondaná, hát azzal nem tudnék mit kezdeni. De ha a barátom állna elő ezzel, hát akkor legyen. A szex úgyis arról szól, hogy élvezzük a lehető legjobban, hogy ki milyen módon, az egyénfüggő. Én ebben benne lennék.

20

2016. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem itelnem el stb, de en nem hiszem hogy benne lennek ket ok miatt.

1. Nem vagyon ennyire dominans, jobban szeretem ha a pasi iranyit (akar kemenyen)

2. Nekem nem eleg ferfias (itt vissza is koszon az elso), a kan az agyban is legyen kan ;)

2016. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Én nemtudnám teljesíteni ezt a vágyát. Szeretem ha a férfi a domináns minden téren. Elveszítené szememben a férfi mivoltát. 25L
2016. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes vagyok belé, akkor valószínűleg az ő kedvéért kipróbálnám, benne lennék, de az is eléggé valószínű, hogy kellemetlenül érezném magam ilyen felállásban, és nem biztos, hogy túl sokszor bevállalnám utána. El nem ítélném, maximum furcsállnám, de attól még ugyanúgy szeretném Őt.

Amúgy nekem is azért lenne problémás ez a helyzet, mert nem vagyok túl domináns típus, és szeretem, ha egy pasi inkább az irányítóbb fél, ráadásul elvesztené a férfiasságát női ruhában. De mint mondtam, egy próbát adnék, nem zárkóznék el tőle, ha ezzel boldoggá tudom tenni.

20/L

2016. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!