Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tehetek? Lányok ti voltato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Lányok ti voltatok már ilyen helyzetben? 21L| b

Figyelt kérdés
Van az a mondás,hogy az idő minden sebet be gyógyít ... Az az igazság nem rég szakítottam vele és nagyon nehéz de muszáj hogy vége legyen ! El tudom majd felejteni ?! Attól félek hogy magában tesz kárt mivel azt mondta ha én nem lehetek az övé akkor semmi értelme az életének nagyon félek hogy kárt tesz magába de mégis azt mondtam hogy nem érdekel ... Volt már valaki ilyen helyzetben?Attol félek valamit mégis tesz és egész életembe bűntudatom fog lenni nem tudom mi tevő legyek ... Ő is 21l | l

2016. okt. 13. 01:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Szilvás buktát,mert azt szeretem.
2016. okt. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
hagyd már. Ha vége akkor vége.
2016. okt. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Hagyd már. Nem a te dolgod...
2016. okt. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
hagyd már. Ha vége akkor vége.
2016. okt. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Hagyd már. Nem a te dolgod...
2016. okt. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezek nem konkrét válaszok...
2016. okt. 13. 05:05
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Dee.. Ha szereted miért szakítottál? Ha meg nem szereted miért érdekel..? Szóval ha már szakítottál, ne érdekeljen. Ha ennyire muszáj volt akkor felejtsd el..
2016. okt. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog magában kart tenni, ne félj. Csak ezzel zsarol.
2016. okt. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem, az írásodból tök úgy tűnik, mintha még szeretnéd. De ha szereted akkor miért szakítottál vele?

Egyébként szerintem sem fog kárt tenni magában.

2016. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez nagyon bonyolult ... szeretem annyira szeretem hogy el kell engedjem mert ha együtt maradok vele akkor csak fájdalmat okoznék neki és nem vagyok felkészülve arra hogy össze költözzek vele mert csak az az egy megoldás lehetne másképp semmi féleképp.
2016. okt. 13. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!