Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tehetek? Lányok ti voltato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Lányok ti voltatok már ilyen helyzetben? 21L| b

Figyelt kérdés
Van az a mondás,hogy az idő minden sebet be gyógyít ... Az az igazság nem rég szakítottam vele és nagyon nehéz de muszáj hogy vége legyen ! El tudom majd felejteni ?! Attól félek hogy magában tesz kárt mivel azt mondta ha én nem lehetek az övé akkor semmi értelme az életének nagyon félek hogy kárt tesz magába de mégis azt mondtam hogy nem érdekel ... Volt már valaki ilyen helyzetben?Attol félek valamit mégis tesz és egész életembe bűntudatom fog lenni nem tudom mi tevő legyek ... Ő is 21l | l

2016. okt. 13. 01:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Idővel majd el felejteném szerintem de ha kárt tesz magába és talán meg hal azt nem bírnám ki Én csak érte teszem jobbat érdemel mint Én sokkal jobbat és ezért is engedem el .
2016. okt. 13. 10:21
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármi is történik ez érzelmi szarolás!!!Szerintem ne engedj neki mert erre játszik,sőt addig húzza amíg lehet!!!
2016. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez igy van de ha mégis meg teszi akkor abba bele örülnék.
2016. okt. 13. 20:40
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

ne hagyd magad fenyegetni.

csak azért válalnád a boldogtalanágot mert ő esetleg (szinte kizárt) hogy kárttesz magában?

és ha mégis kit érdekel,már nem jártok.

esetleg legyél büszke magadra,hogy ilyen nagy hatást gyakoroltál rá.

2016. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
persze nyugi most sz arul van, pár hét és elfelejti kb
2016. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem úgy lesz !
2016. okt. 15. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!