Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti együtt maradnátok a barátot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok a barátotokkal, ha kiderülne, hogy biszex?

Figyelt kérdés

Kiderült a barátomról, akivel 4 éve vagyunk együtt, hogy biszex. Még nem volt eddig férfival, de szexuálisan legjobban eddig az elégítette ki, ha női ruhákat hordhat és műf***szt dughat fel magának... Ezt persze én nemrég tudtam csak meg... Most, hogy már beszéltünk róla, belátta, hogy ő ki szeretné próbálni igazi férfival és így akarna velem kapcsolatban maradni, hogy lenne egy pasi aki őt d***gja néha. Nekem viszont ez egyáltalán nem jön be.


Ki hogy áll az ilyen dolgokkal?



2016. okt. 18. 20:57
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
Amúgy utolsó válaszoló, ez olyan, mintha ő írta vna.. :D Kb ilyesmikkel hozakodott elő, hogy harcolt ellene, meg nem tudta hova tenni stb.. De azért közben élvezkedett és csak az érdekelte, hogy kielégítse szexuális vágyait. Engem meg nagyon sok ideig leszart. Nem tudtam mi a gond, azt hittem más dolog van, mindig cikáztak a gondolataim és nem akartam észrevenni a nyilvánvalót. De ennyi tanulságot végre levonhattam: A pasi akinek én nem kellek, az b***zi... :D na mindegy szóval most 21 éves vagyok még, ő 20 lesz novemberben és még szerencsére előttünk áll az élet. Csak a tizenéveimet amiket úgy szerettem meg mai napig visszasírok, már nem hozhatom vissza. Máshogy is alakulhatott vna. De ez van.
2016. okt. 18. 23:58
 32/54 anonim ***** válasza:
76%

Az én feleségem megtudta, h korábban voltak bi kalandjaim. Azt mondta, h arra kér, nővel ne csaljam meg, mert az neki konkurencia, pasival meg válasszak egyet, egészségeset és ne kalandozzak, dr ő ne tudjon róla. Korrekt, nem?

Később kiderült, h egy ismerős nővel kavar és vele akar élni, de nem mondta el, csak neki állt engem vegzálni -nem a barátom miatt!!!- de addig szekált, semmi szex nem volt már közöttünk, míg nekem lett elegem és megmondtam, h elmegyek. Igy is lett. Ma együtt élnek én meg találtam egy kedves barátnőt, akinek nem mertem elmondani és így boldogan élek vele és titokban van néha egy-egy rendes barátom. Ja, én teljesen férfi vagyok, alűrök és feszkó nélkül. Így is lehet - és hányan élnek így!

2016. okt. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy ezzel hozakodik elő, mert így van. Én 19 éves lány vagyok és 17 éves voltam, mikor ráeszméltem, hogy nem csak a fiúk tetszenek, hanem az egyik lányosztálytársam is. Megjegyezném, hogy azelőtt mindig a fiúk tetszettek és ezt nem tudtam hova tenni. Úgy hogy tudom magamról, hogy hosszú folyamat ez. Rájönni, küzdeni ellene, gondolkodni hogy mi a helyes, tanácstalanság, letagadni magam előtt is az érzéseimet, kétségbeesni hogy "fura" vagyok, ha kiderül akkor lehet hogy elítélnek majd mások, undorítónak tartanak, elismerni, elfogadni és utolsó sorban kiélni, megélni az érzéseimet (nekem az utóbbi még nem jött össze). Szóval ez egy hosszú folyamat, nekem egy évembe került átevickélni magam ezen. Aztán a próbálkozás megélni az érzéseimet az még egy év, ami sokkal nehezebb és fájdalmasabb volt, mint az előző. És a barátod ugye kapcsolatban volt veled, így még nehezebb lehetett neki. Meg ha az embernek van egy vágya, akkor rendszerint csak arra tud gondolni. És gondolom az is hozzátesz, hogy a lányok melegségét jobban elfogadják az emberek, mint a fiúkét. Viszont! Én csak kívántam a barátnőmet, de sosem jutott eszembe az, hogy fiúnak öltözzek vagy hasonlók, szerintem az már egy kicsit durvább kategória, aki hasonlítani is akar az ellenkező nemre. Persze vannak fiúsabb lányok és lányosabb fiúk, de az nem mindig utal melegségre. Én pl. tök nőies vagyok, senki sem mondaná meg, hogy nekem tetszett egy másik lány. Szerintem a barátod nem biszex, hanem full meleg, mivel számomra ezt takarja az, ha valaki meleg, hogy teljesen a másik nemhez akar tartozni. És azok alapján amiket írtál, a barátod full meleg. Amúgy szerintem "egyszerű" a dolog. Légy vele őszinte. Elmondod, hogy neked ez így nem megy, te normális kapcsolatra vágysz, amiben egyik fél sem lép félre és ahol a pasid rád izgul fel, nem egy másik pasi farkára. Ez így nem normális kapcsolat, de te arra vágysz, így tovább nem tudsz vele lenni. Ennek úgy sem jó lesz vége, úgyis megcsalna ha teheti más pasikkal meg te se bírnád sokáig szerintem te is megcsalnád egy idő után. Így meg semmi értelme együtt lennetek, hogy mindketten mással keféltek. Megmondom őszintén hogy amiket írtál az nekem is sok(k) lenne ez a lánynak öltözés, sminkelés, rosszlányokon hírdetni magát ezek nálam is kicsapnák a biztosítékot. Nem tudom hogy szándékoztál-e szakítani vele, de szerintem így lesz a legjobb. Ő próbálkozzon fiúknál te meg normális pasit keress magadnak. Mint mondtad mindketten fiatalok vagytok még, sokkal rosszabb lenne ha már húsz-harminc évvel idősebbek lennétek. Szerintem jogosan érzed amit érzel, de ezt így ne mondd a szemébe, amiket ide leírtál. Csak szépen, kultúráltan, körülírva. Nem akarlak rábeszélni a szakításra, a 4 év az 4 év, sokáig voltatok együtt, de ez a kapcsolat úgy sem lesz olyan, amilyennek te szeretnéd. És ha megkérdezik hogy miért mentetek szét, akkor ne add ki a titkát, intézd el annyival hogy nem működött, nem törődött veled eléggé stb. Ilyen sablon szövegekkel elintézheted. Gondolom azért nem akarsz neki rosszat, hogy ujjal mutogassanak rá, kiutálják stb.
2016. okt. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
90%

Elso valaszolo !

Az elso mondatod ezekre a linkekre is igaz??


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


Amugy kerdezo!

Miert csinalsz ekkora gondot ebbol?

Ha forditott lenne a helyzet mar rendben volna! Igaz....?

2016. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy igaz.
2016. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány fiús ruhákban jár az is furcsán hat.
2016. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
Mar soha tobbet nem leszek vele egyutt.Igazabol vegletekig betegelmeju es ezt nagyon sokaig takargatta. Most meg egesz nap kifakad orakig,beszel a vagyairol. En neg ugye olvasom amiket ir, perverzebbnel perverzebb es csak irja irja mert mar orul hogy kiadhatja magabol. es neki most minden izgato, hogy lebukott, az is hogy en legyek mas pasikkal, meg irigy ram mert g***cit akar mindenhova meg lenyelni stb stb nem is reszletezem.. de tenyleg nagyon banom hogy egy ilyen elmebeteg 4 evig lekotott mikoris tobbszor jeleztem neki hogy ha mar nem erez ugy akkor szakitsunk stb stb...
2016. okt. 19. 14:10
 38/54 anonim ***** válasza:
94%
Egyutt maradnek vele,ha bi de le tud mondani a fius dolgokrol. A te esetedben azonban elgondolkodnek a dolgon...
2016. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%

1: Transzneműségről hallottatok már?!

2: Én is ocsmányságnak tarom, hogy míg ő bízva benned megosztja veled vélhetőleg legféltettebb titkait, amiket te a szemében elfogatsz meg segíteni próbálsz neki, addig a háta mögött így "kiosztod"!

3: Ha ennyire gyűlölöd, akkor alapból ki se kellett volna írnod a kérdést, csak egyszerűen szakítasz vele, és mindenki megy a maga útján.

Szerintem te itt nem is a kérdésedre vártál választ, csak kiengedted a mérgedet (amit mindezek ellenére azért valamennyire érthetőnek, s részben! jogosnak is tartok). (Viszont ettől függetlenül fenntartom a 2. pontban foglaltakat is.)

2016. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
Folyamatosan történtek az események a kérdés kiírása közben is. Olyan dolgok derültekki. És olyan nehezen adagolta az igazságot, de tényleg b***zi. És elvette a fiataléveimet.. szegény olyan gáz sajnálom is de neki így jó.
2016. okt. 19. 20:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!