Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti együtt maradnátok a barátot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok a barátotokkal, ha kiderülne, hogy biszex?

Figyelt kérdés

Kiderült a barátomról, akivel 4 éve vagyunk együtt, hogy biszex. Még nem volt eddig férfival, de szexuálisan legjobban eddig az elégítette ki, ha női ruhákat hordhat és műf***szt dughat fel magának... Ezt persze én nemrég tudtam csak meg... Most, hogy már beszéltünk róla, belátta, hogy ő ki szeretné próbálni igazi férfival és így akarna velem kapcsolatban maradni, hogy lenne egy pasi aki őt d***gja néha. Nekem viszont ez egyáltalán nem jön be.


Ki hogy áll az ilyen dolgokkal?



2016. okt. 18. 20:57
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
Ha választhatok, elhúzok a magányba, mint hogy alibi kapcsolatba legyek valakivel, aki f***szokon gondolkozik, miközben barátnője van. Belehazudott a képembe, nem értettem sosem mi lehet a baj. Rengeteg energiát fektettem bele, hogy megoldjam, kértem, hogy ha már nem érzi azt, akkor engedjen el. De ő csak hazudott, hogy ő szeret, csak azért, hogy leplezhesse magát. Nem a melegekkel van bajom, hanem az ilyen pszichopatákkal.
2016. okt. 28. 22:29
 52/54 A kérdező kommentje:
Rohadtul játszott az érzéseimmel és az időmmel, csak azért, mert azt hitte "kib***zul" majd. De aki egyszer az, az az. Ő akart engem megismerni, ő miatta jöttünk össze, de ha tudtam volna, hogy ez van a háttérben, sosem mentem volna el vele randira.
2016. okt. 28. 22:32
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig se vitatom hogy ő ne lenne hibás, sőt ő is eléggé pcs. De az itteni viselkedésed méltatlan hozzád.
2016. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:
Jó rendben. Elengedtem végülis, én tökre benne vagyok, hogy mindenki úgy legyen boldog, ahogy akar. Ezért is szakítottam vele, mert velem amúgy sem lehetett volna boldog és én sem voltom az ilyen körülmények között. Végtére örülök, hogy kiderítettem, ha rajta múlt volna, évekig magában tartotta volna. De most nagyon hálás vagyok, hogy íg alakult, és egyedül lehetek. Végre újra tisztán láthatok. Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :)
2016. okt. 29. 15:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!