Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti együtt maradnátok a barátot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok a barátotokkal, ha kiderülne, hogy biszex?

Figyelt kérdés

Kiderült a barátomról, akivel 4 éve vagyunk együtt, hogy biszex. Még nem volt eddig férfival, de szexuálisan legjobban eddig az elégítette ki, ha női ruhákat hordhat és műf***szt dughat fel magának... Ezt persze én nemrég tudtam csak meg... Most, hogy már beszéltünk róla, belátta, hogy ő ki szeretné próbálni igazi férfival és így akarna velem kapcsolatban maradni, hogy lenne egy pasi aki őt d***gja néha. Nekem viszont ez egyáltalán nem jön be.


Ki hogy áll az ilyen dolgokkal?



2016. okt. 18. 20:57
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez az öltözködés... ez nekem is kiábrándító lenne.
2016. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
94%

lényegében megcsalna nem?

vagy ez nem számít annak?neked eleve nem tetszik a dolog és akkor még hagynád meg utána még vele lennél?

ennyi erővel akkor te is szexelhetsz mással:D

2016. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
Dehogyis én csak adom alá a lovat, hogy mindent elmondjon, amit magában tartott eddig. Most az a terve, hogy átalakítsam nővé, lefényképezzük és felrakjuk rosszlányokra, hogy végre megd***ghassa valaki.
2016. okt. 18. 22:02
 24/54 A kérdező kommentje:
Eljátszottam, hogy elfogadom, de legszívesebben szétgyaláznám a b***ziját. 4 évre lekötöttem magam egy ocsmánysághoz...
2016. okt. 18. 22:04
 25/54 anonim ***** válasza:
83%

"Eljátszottam, hogy elfogadom, de legszívesebben szétgyaláznám a b***ziját. 4 évre lekötöttem magam egy ocsmánysághoz..."


És te mivel vagy jobb? Alakoskodsz, a szemébe hazudsz, a háta mögött meg így beszélsz róla. Nem lehetne tisztességesen megmondani hogy neked ez így nem megy? Engedd el, hagy keressen valakit aki így is elfogadja.


Amúgy én igy is együtt maradnék vele- ahogy az előzőek irták, egy nővel is kiélheti a vágyait.

2016. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
Ja neem ő nem akarja nővel kiélni a vágyait. Megmondta, hogy férfival szeretne lenni, most ilyenje van.
2016. okt. 18. 22:13
 27/54 anonim ***** válasza:
84%
"adom alá a lovat, hogy mindent elmondjon, amit magában tartott eddig" Vitázhatnánk azon kettőtök közül ki az ocsmányság. Undoritól dolog kihasználni valakinek a bizalmát.
2016. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
Ő használta ki az enyémet 4 évig, de gondolom most biszexek bevédik a biszexeket... :D Már rég lehetett volna egy rendes pasim, ha nem egy homokostól vártam volna csodát...
2016. okt. 18. 22:16
 29/54 anonim ***** válasza:
96%

Nem biztos hogy direkt vert át.

Talán ő se tudta hova tenni ezt.

Nem mert előhozakodni vele.

Félt hogy így reagálsz, ahogy az imént.

2016. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
Nem reagáltam volna így, ha nem 4 év után közli. Már hamarabb lehettünk volna barátnők, ha hiszitek ha nem "poénból" előhozakodtam ilyen meleg dolgokkal hogy tisztázzunk ügyeket. Pl hogy kisminkelem stb... Akkor elutasította, most meg már kitört hogy ezt akarja.
2016. okt. 18. 23:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!