Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért felejtik el sokan azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért felejtik el sokan azt, hogy férfi is lehet biszexuális, nemcsak meleg vagy hetero?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy ha egy férfi kezd el vonzódni a saját neméhez, akkor egyből ratyi, homár, buuuzi. Akkor is, ha imádja a nőket, és örömmel szexelt velük mindig is.

Ellenben ha egy nő kezd el vonzódni, akkor evidens mindenkinek, hogy biszex.

Miért van ez? Hol van ebben a logika? :D


(tisztelet a kivételnek)


2016. dec. 15. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Ebbe ne keresd a logikát...


Ilyen nyomorult társadalomban élünk...

2016. dec. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Ne hisztizz már,mint egy rossz buuuzi. :D
2016. dec. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Én férfivel soha nem tudnám elképzelni a szexet.

A nőket szeretem, szexuálisan imádom őket kényeztetni és kielégíteni.

Viszont a transzneműek érdekelnek... szívesen kipróbálnám az ágyban.

Ettől még nyilván nőt akarok feleségnek és eszem ágában nem lenne mással komoly kapcsolatban élni.

2016. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó lebegjen a szemed előtt hogy egy volt férfival akarsz bármit is csinálni. Akkor hogy vagy hetero?
2016. dec. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Nincs benne logika. Vegytiszta primitívség.
2016. dec. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
jól mondja az előző, mert primitívek. Amúgy férfiak szemszögèből azért, mert ők meg magát a leszbikus tènyt nem fogadják el.. Hiszen ha van egy jó csaj ès közli velük, hogy a lányokat szereti, akkor már egyből elkezdik, hogy "biztos azért mert mèg nem b sztak meg rendesen" vagy, "jó, de akkor benne lennél egy hármasban, igaz? " szóvL nem akarják elfogadni a tènyt, hogy nem kaphatják meg, nincs esélyük nála. Egy biszex férfinèl meg kb nem is hallják meg, csak annyit tudnak felfogni, hogy "jèzusom, ez a f szt szereti". ez ugye csak azért van, mert primitívek ès nem jut el a tudatukig a tèny. De persze vannak ilyen egyedek nők körében is, akik ezek után már nem tekintik férfinak az egyént, ha megtudják, hogy elötte volt másik pasival is.. ez ellen nem lehet mit tenni, mindig is lesznek olyanok akik számára a világ kb csak fekete-fehèr. Az èrtelmesebbje úgy is felfogja, a többivel meg nem érdemes foglalkozni. :)
2016. dec. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 erre arra válasza:
91%

Először is, nagyon tetszik a kérdés. Öröm ilyenekre válaszolni. Remélem segítségedre leszek. Hadd meséljek valamit.

15 éves fiú vagyok, biszex, de szégyellem, hogy ilyen irányultságaim vannak. Nagyon melegellenes környéken nőttem fel, ezért titokban tartom, pont ezért. Ha kiderülne, hogy biszex vagyok, mindenki melegnek honne, mivel normális párkapcsolatom nem volt max kavarások. Eddig sikeresen titokban tartottam de két nagyon jó barátomnak (lányok, ha fiúknak mondtam volna el akkor szemükben meleg lennék) akik ezt elhitték. A lányoknak nincs bajuk a melegekkel, ahogy bármit hallottatok, a fiúknak sincs semmi baja a lezbikkel. Bocsi a sok szövegért de elkellett mondanom hogy megértsd a frankót: a biszexuálisok nem melegekből lesznek, hanem heterókból. És mivel a sok szemét, aki ugy néz ki és úgy viselkedik mint egy hímrin**ó, azt vallja magáról hogy ő nrm meleg csak biszex, ezért mindenki azt hiszi, higy aki biszex az meleg. Ezért utálom azokat az embereket akik fullbu*ik, biszexnek vallják magukat, egy csajjal nem voltak, és arra hivatkoznak, hogy "én így születtem, nem tehetek róla"

Ha én krumpli vagyok akkor ne mondjam azt hogy félig paradicsom, mert hazugság.

Bocsi ha eltértem a témától, remélem kielégítő válasz lett.

(Majd valamit válaszolj légyszi :D)

2016. dec. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%
Mint az 5. irja. Vegytiszta primitivség a melegség.
2016. dec. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem a melegség primitívség, hanem az a hozzáállás, amire a kérdés irányul.

Ja, és a homofóbia is az. ;)

2016. dec. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Nyolcadik! Az ötödik a kérdező kérdésére adott választ. Nem a melegekre mondta hogy primitívek. – "Hol van ebben a logika"

"Nincs benne logika, vegytiszta primitívség" Ebből is látszik hogy inkább Te vagy itt a primitív, hogy ennyit se tudsz felfogni.

Javaslom vegyél egy irodalomkönyvet meg egy munkafüzetet és gyakorold az értő olvasást. A negyedik osztályost javaslom. Az a te szinted.

2016. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!