Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért felejtik el sokan azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért felejtik el sokan azt, hogy férfi is lehet biszexuális, nemcsak meleg vagy hetero?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy ha egy férfi kezd el vonzódni a saját neméhez, akkor egyből ratyi, homár, buuuzi. Akkor is, ha imádja a nőket, és örömmel szexelt velük mindig is.

Ellenben ha egy nő kezd el vonzódni, akkor evidens mindenkinek, hogy biszex.

Miért van ez? Hol van ebben a logika? :D


(tisztelet a kivételnek)


2016. dec. 15. 23:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, nekem az a tapasztalatom, hogy ebben az országban sokszor arról is elfelejtkeznek, hogy a biszexualitás fogalma létezik. Lehet, én mozgok nem megfelelő körökben, de mikor pl. egy addig általam tájékozottnak és nyitottnak gondolt ismerősömnek beszámoltam az új barátnőmről, és az első kérdése az volt, hogy "Akkor most leszbi vagy?", akkor úgy elgondolkozom az életemen...
2016. dec. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a társadalom felvilágosultsága a szexualitás terén majdnem középkori szinten van.

Ennél egyszerűbb fogalmakat sem értenek sokan...

2016. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!