Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit lehet az olyan emberekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet az olyan emberekkel kezdeni, akik nem fogadják el a biszexualitást?

Figyelt kérdés
Sajnos, minden nap ugyanebbe a társaságba kell járnom, ugyanis egy munkahelyről van szó, 23-40 éves korosztály, vegyesen nők, férfiak. Biszexuális vagyok és ez sajnos kitudódott, emiatt azóta eléggé ki lettem rekesztve, hallom a pletykákat és nem egy párbeszédnek voltam fültanúja, aki elítéli ezt a dolgot, illetve számomra röhejesen fogja fel. Nem mutatom ki munkahelyen ezt és egyáltalán nem is tekintek kollégákra úgy, hogy bejön, nem jön be, tetszik,nem tetszik mégis ez van. Érzem, hogy távolságtartóak a legtöbben. Szerintetek lehet ezzel kezdeni valamit? Hogy közelítsem meg a dolgot?

2016. dec. 21. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Milyen dolgot akarsz közelíteni?
2016. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagy pasi vagy?

Ha nem mutatod ki a munkahelyeden akkor hogy tudták meg?

2016. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
le kell szarni vagy felemészt a dolog értem én hogy társas lények vagyunk de azért lásd be hogy konkrétan miattuk érzed magad szarul.
2016. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Láttak a párommal, illetve van az egyik kollégámmal egy közös ismerősünk, akivel régebben egy baráti társaságba jártunk és ő általa híresült ez jobban el. Nem értem, hogy ez a válaszadáshoz amúgy miért fontos információ.
2016. dec. 21. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Biszex vagy és veled egynemű párod van?


Én is biszex vagyok, de a saját nememmel kizárólag szexet tudok elképzelni, nem tudok beléjük szerelmes lenni.

2016. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az tesz jót, ha nem akarod, hogy elfogadjanak. Legyél magabiztosan kívülálló.
2016. dec. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, szívük joga nem elfogadni.Magaddal tudsz kezdeni valamit, ha van olyan aki felé tudsz nyitni akkor tedd meg, vagy hagyd figyelmen kívül a dolgot és várj amíg leülepszik a téma. Ha nem megy, és nem bírod akkor válts.


Én amúgy nem valami kulturált közegben dolgoztam, ennek ellenére amikor egyik srácról kitudódott hogy homo. ugyan ez volt egy ideig a pletykatéma meg senki sem volt egy pride aktivista de nem volt kirekesztve az illető, és olyan szempontból senkit nem érdekelt hogy hogyan viselkedjenek vele. Lehet érdemes onnan is megközelíteni a dolgot hogy van-e más problémájuk veled.

2016. dec. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!