Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire lehet találni olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet találni olyan leszbikus nőt, akit nem zavar, hogy a partnere csak testileg érdeklődik a nők iránt, így csak testi kapcsolatot szeretne (akár rövidebb, akár hosszabb távra)?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen nők, vagy csak érzelmi kapcsolat működik?
2016. szept. 6. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ritka sajnos. :(
2016. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vannak! :)
2016. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nálam speciàl csak teljesértékű szerelmi kapcsolat működik. Mások nevében nem tudok nyilatkozni,de én úgy látom a leszbikus nők többségénél szintén.A biszexek között talán érdemesebb keresgèlned.
2016. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Biszex nem jó?

Én ugyan nem vagyok az, de szinte mindenhol belebotlom olyan lányokba, akik ugyan így vannak ezzel. Hogy nem találjátok meg egymást?

2016. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Minek akarsz leszbikus nőt ha nem is vagy tisztában a "leszbikus" szó jelentésével? A 3-as jól összefoglalta, TELJESÉRTÉKŰ = testi-lelki vonzódást jelent kizárólag nők iránt.És látszik is, hogy a férfimentalitáshoz vagy szokva...És még sértve érzed magad, hogy "csak az érzelmi kapcsolat működik"?. Képzeld igen. De van elég könnyűvérű nő, mint te, biztosan megtalálod a foltod.
2016. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Írj, ha gondolod!(:

19/L

2016. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tamadnam a kérdező le hiszen egyértelmű csak szexet akar mész ennyi ezen nincs mit ragozni.

Nos kevés az olyan leszbikus ,ugyanis jobban előtérbe helyezik az érzelmeket ,nem mindenki ,de sokan.Leszbikus vagyok azonban el tudom különíteni az érzelmet és a szexet ha le van előre tisztázva minden,volt már ilyen kapcsolatom .Ha van kedved írj :)

20 l/l

2016. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Én is így vagyok bár én inkább mondanám magam biszexnek. 21/L
2016. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Leszbikus vagyok és nem szeretem az ilyesmit, nem kezdenék ilyen lánnyal, max. ha nagyon ki lennék szorulva szex terén. Nekem teljesértékű kapcsolat kell. Hozzád hasonlók között keresgélj. :)
2016. szept. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. :)
2016. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!