Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akik együtt élnek, azoknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik együtt élnek, azoknál hogyan marad titokban a dolog?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól akik már összeköltöztek vagy közösen bérelnek lakást illetve közösen vásároltak lakást. Leginkább, a középkorúak véleményére lennék kíváncsi 25-40 éves korosztály. A szomszédoknak mit szoktatok mondani, ha rákérdeznek arra, hogy miért azonos nemű az akivel éltek? Hogyan működik ez?
2017. febr. 21. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
És akik simán csak tényleg barátnők és nem leszbik? Sok ilyen van..mégse feltételezik róluk,hogy tuti leszbik.
2017. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor se, ha az illető már 30-40 éves? Mert ilyenkor már mindig megy a találgatás, hogy miért nem ellentétes neművel él.
2017. febr. 21. 13:25
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Azt,hogy mi közük hozzá? Én legalább is ezt mondanám,ha leszbi lennék
2017. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen osztozkodnak a költségeken így vagy élnek testvérrel ha szinglik maradtak. De szerintem egy 30-40 éves kort megért nyugodt, értelmes embernek már nem annyira a szomszédok boszorkányüldözése hanem a saját kis békés élete a fontosabb amihez megtalálta a párját. Ezerszer egy kedves lezbikus vagy meleg pár legyen a szomszédom mint egy olyan akármilyen hetero akik naponta hangosan veszekednek.
2017. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem leszbi szonszédaim vannak. Aranyosak.
2017. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok értelme van a kérdésnek.Miért kéne titokban tartani? Összeköltözni nyílván azok fognak akik már lélekben felkészültek és megértek rá,hogy felvállalják magukat.És ez 40 éves korra már be szokott következni, és maga a coming out sem az összeköltözés előtt 2 héttel szokott lenni, hanem nemsokkal azután,hogy az illető biztos a beállítottságában.


Én 19 évesen,mikor a második kapcsolatomban voltam elmondtam a családomnak,nem sokkal később pedig mindenki előtt felvállatam. Persze sokat készültem rá,de el voltam szánva,hogy közlöm és kész,akinek nem tetszik nem néz rám.Az ilyesmit ki kell jelenteni és akinek tetszik annak tetszik,akinek nem annak meg nem, és nem engedélyt kell kérni másoktól.Meg kell tanulni nem foglalakozni azzal aki nem méltó rá,egyszóval meg kell fel kell nőni a feleadathoz.


26 éves koromra pedig,mire összeköltöztem a párommal,akivel még mindig együtt vagyunk,már mindenki tudta rólam.Az új lakhelyünkön is mindenki az elejétől fogva tudta,hogy mi egy pár vagyunk,és ha új emberekkel ismerkedünk meg,mindig tudják,hogy mi a helyzet.Továbbra sem erdekelnek a vélemények,de az ismerőseink többségével jó viszonyt ápolunk,sok barátunk van.


És igen,lehet olyan is,hogy két heteró nő él együtt,ezer oka lehet,pl.egyik elvált,és befogadja a frissen elvált baratnőjét,akinek nincs hová mennie.Mi ebben olyan hihetelen? Ha rákérdeznek mi megmondjuk,hogy azért nem férfival élünk mert nem vonzódunk a férfiakhoz,a másik páros meg megmondja,hogy azért mert elvált/kiábarándult/magára akar koncentrálni, de a barátnőjét azért befogadta.Ennyi.Pletykálni bárkiről pletykálhatnak,de intelligens ember nem foglalkozik a pletykákkal.Rólad is pletykálhatnak,ha azt találgatják,hogy miért miért nem mész külfödre dolgozni mikor ott jobbak a lehetőségek,akkor fogod magad és elmész külföldre?És ha ott azt találgatják,hogy miért nem jössz haza?

37/L/N

2017. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem elég belegondolni abba, hogy pl az albérlet árak hol járnak manapság. Ha nem lenne barátom, és én keresnék egy lány lakótársak, mert egyedül lehetetlen fizetni. :D Ettől még nem lettem leszbikus. Sok olyat ismerek akik így laknak, sőt, olyanról is hallottam már, hogy elvált gyerekes anyukák összeköltöznek, hogy feleződjenek a költségek. Meg szerintem nincs is olyan szomszéd aki átkopog hogy hallod te most akkor leszbi vagy vagy mi. :D
2017. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30 voltam amikor a 41 éves "barátnőmmel" vettünk egy közös lakást, egy nagyobb városban. Nos, mivel ilyen kis csendes környék volt, ahol mindenki ismer mindenkit, eleinte megnéztek minket meg nem igazán értették a dolgot, de aztán amikor barátkoztunk meg ilyesmi akkor rájöttek, hogy ettől függetlenül rendes emberek vagyunk és nem kürtölgettékna dolgot, nem is foglalkoztak vele. Én személy szerint magasról ejtettem a dologra, de mivel a párok itt született meg nőtt fel, mindig mondta, hogy ne fogjam meg a kezét stb. Ki lehetett bírni és még most is kibírom. Ez van. Ennek 2 éve és egész jól elvagyunk :)
2017. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En megmondanám, hogy bro leszbikus vagyok, azért lakom a csajommal...
2022. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!