Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan felnőtt nő. Aki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan felnőtt nő. Aki, gyerek vagy gyerekek megszületése után kezdte azt érezni, hogy inkább leszbikus/biszexuális, mint hetero?

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Ha leszbikus lenne akkor soha nem tudott volna együtt lenni pasival. Max Biszexuális
2017. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
" Inkább, leszbikus " = arra gondoltam, hogy utána inkább már nőket kívánt.
2017. márc. 21. 12:58
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Mi 12 év és két kicsi után kezdtünk el bevonni másokat a szexuális életünkbe. 3-as szex (másik nővel) és 4-es (párcserés) szex is, ahol a másik nővel is jó volt foglalkozni.


De azt nem tudnám elképzelni, hogy nővel csináljam kettesben. Résztvevő pénisz nélkül nekem az egész csak olyan maszatolásnak tűnik, nem vonz.


37/N

2017. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Előtte is éreztem,hogy inkább a nők vonzanak,de fiatalon nem tudtam elképzelni,hogy nővel éljek, mert nem mertem volna felvállalni,úgyhogy férjhez mentem.34 évesen váltam el,ekkor voltam először nővel.Azóta egy nővel neveljük a kislányomat, és soha többé férfival.

36/N

2017. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Én biszex vagyok. Az első szülés után kezdtem.különösen élvezni a szexet nővel. Most a másodikat várom, de szülés után megint fogok "csajozni" :-)
2017. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

4.

Szegeny kislany!😢

2017. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

6:

Igen. A szülőknek fontosabb hogy mi a jó nekik, mint hogy mi a jó a gyereknek manapság. Gyerekcsinálással mindenki 15-20 éves kötelezettséget vállal magára. ELVILEG. A gyakorlatban meg ebből semmi nem teljesül, mert aztán az emberek mindig szinte azt kezdik el nézni hogy mi a jó nekik maguknak. Aztán bebeszélik maguknak hogy ami nekik jó, az a gyereknek is jó lesz majd biztosan.

2017. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
95%
Manapság már elfogadott tény, hogy meleg pár nevel közösen gyereket. És nem felelőtlenség így szülni, mivel ha nővel élne együtt úgy is terhes lehet beültetéssel. JA és ez egyben a gyerek elfogadó képességét is erősíti, nem nézi le a másságot.
2017. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Erre van (volt) közismert személy is, pl. Ungár Klára politikus, vagy Temessy Hédi színésznő (aki sokáig Gobbi Hilda élettársa volt).
2017. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

8!

Csak a lelke serul a gyereknek, de azzal a melegek nem foglalkoznak mert csak az a lenyeg hogy nekik jo legyen!


Arra gondolok pl. Hogy a suliba latja az osztalytarsaikat hogy az anyu az no az apu az ferfi, akkor nalam az apu miert no????


Majd ezt is magyarazd el a gyereknek es akkor valoban jobban elfogadja, megszokja a genhibat..

2017. márc. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!