Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek kényeztessem más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kényeztessem más fiuk talpait footjob nyalogatás ilyesmik? Mert sokan szeretnék az enyémet is kényeztetni nyalogatni ráélvezni (fiú fiúnak), nem tudom mi tévő legyek.

Figyelt kérdés

2017. márc. 25. 08:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bánnám, ha az enyémet kényeztethetné valaki (41-es, állítólag szép).
2017. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 FootFuntasis válasza:
100%

Én anno fiatal koromban kényeztettem egy fiu barátom lábait, nyaltam, maszíroztam, dugtam, footjob.ot is adott. Szerettem, de vége lett ennek a kapcsolatnak, aztán nemrég ismét belevágtam hogy pasi lábakat akarok dugni, és sikerült is, van ugymond állandó partner erre, vele ott tartunk hogy rá akarunk szánni egy fél napot hogy a lábait élvezzem :)


Szóval ha megvan benned az a vágy, vagy nem is tudom minek mondjam (talán drive) akkor hajrá, dugd meg más lábát, nyalogassad, élvezd! vagy ha tetszik neked hogy megdukná valaki a lábad, talpadra akar élvezni, hagyd hogy megtegye, vagy a felsoroltak közül mind2 azaz kölcsönösen.


Igaz én csak más lábaival vagyok hajlandó foglalkozni, nem akarom hogy valaki a lábam megdugja, de a partnerem meg pont a fordítottja mondta, hogy neki az a szerep hogy az ő lábát, az jobban tetszik neki.

2019. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy alakulna nem zárkoznék el attol,hogy kényeztesse vkia lábaim. Nyalás,dugás?,ráélvezés.

De töllem ne várjon hasonlókat...max ráelvezek.

2019. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 FootFuntasis válasza:
100%
13# válaszadónak, teis ráélveznél a lábadra?
2019. jan. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Én is benne lennék, szép lábaim vannak nagyon :)
2021. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!