Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha én megcsókolom a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én megcsókolom a legjobb barátomat és megsimogatom a haját amikor szomorú, akkor az biszex hajlam, ha amúgy van mellette csajom? Semmi szex semmi b*zulás. Csak ilyenek.18f

Figyelt kérdés
2017. ápr. 11. 16:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Majd írd meg hogy ő mit mondott :)
2017. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11%

Ha fiú fiút csókolgat meg simogat, az egyértelműen homo.


Heteró 18 éves fiú amúgy sem sír.

2017. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
#12 Jó tudni hogy a hetero fiúk nem sírnak, de te ezt elhiszed? :D
2017. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan már, nem kell állandóan végletekben gondolkodni ! Itt kifejezetten csak nem szexuális jellegű érzelmekről van szó és ezen belül vannak finomabb kifejezési módok is. A szájra puszi persze lehet véletlen is, de ha nem volt mellette homoszexuális töltet, akkor csupán a támogató gyengédség kifejeződése. Az ember sokszor hirtelenjében nem találja meg a "mérnökileg" leginkább alkalmas megoldást és utólag nem kell ezen problémázni.
2017. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 apple4021 ***** válasza:
81%
Szerintem attol mèg nem meleg valaki hogy szájrapuszil egy másik pasit, bár meg kell mondjam vígasztalásnak elég furcsa módja ez. Mindenesetre az lehet hogy van egy enyhe biszex hajlamod.
2017. ápr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!