Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek! Ti már gondolkodtato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek! Ti már gondolkodtatok azon, hogy bár kalandozni jó a saját nemetekkel, de végső párt inkább az ellentétes nemből szeretnétek választani, hogy kevesebb atrocitás érjen benneteket, több mindent lehessen?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 11. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Én biszex vagyok, nekem volt már barátom is és barátnőm is.
2017. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Én valószínűleg az ellentétes nemből választanék párt hosszú távra, de igazából nem azért, mert az atrocitásoktól félek, hanem mert érzelmileg csak a nőkhöz tudok kötődni, a srácokkal csak a szex érdekelt mindig is.

22/f/bi

2017. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Megfordult a fejemben, bár nem hiszem, hogy működne, mert ha összejövök valakivel a saját nememből, az nekem nem kalandozás...
2017. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is csak lánnyal tudok teljes értékű párkapcsolatot kialakítani, de szexuális huncutkodásra, egy helyes sráccal is benne vagyok :)
2017. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Párkapcsolatot, házasságot csak nővel tudok elképzelni, nem az esetleges atrocitások miatt. Férfiakkal csak szex, és más semmi.
2017. ápr. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Párkapcsolatot lánnyal is simán el tudok képzelni, viszont házasságot csak férfival.

L

2017. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó: korrekt vagy..és ezt meg is mondod a lánynak, hogy nagyon hosszú távra ne tervezzen veled, mert egyszer úgyis egy férfi mellett kötsz ki?
2017. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Már gondolkodtam a témán, de arra jutottam, hogy tökmindegy, milyen nemű lesz végül, akiben megtalálom életem párját. Egy másik nő kedvéért (illetve annak érdekében, hogy vele lehessek) hajlandó lennék lemondani a "kényelmes" hetero életről, ha szeretném őt. A társam megér nekem ennyit.

Persze könnyen lehet, hogy férfi mellett fogok lehorgonyozni idővel, ahogyan azt a társadalom elvárja, de az nem azért lesz, hogy másoknak eleget tegyek, hanem azért, mert beleszerettem az illetőbe amiatt, amilyen ember ő maga.

2017. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tegyük fel 15-17 évesek lennétek, akkor is foglalkoztatna az a kérdés titeket, hogy vajon a barátnőtök/barátotok hosszú távon inkább mégis csak a másik nemből választana párt?

Vagy ez inkább már az idősebbeket érinti, akiknél nagyobb az esély, hogy egy illetővel örökre együtt maradjanak?

2017. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!