Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi pasik, ti szoktatok lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi pasik, ti szoktatok lenni fiúval, mikor van barátnőtök? Mennyire működik egy kapcsolat hetero nővel?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy fogadják, kaptok rá "engedélyt", vagy titokban megy pasikkal?:D:)

2017. jún. 5. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor van barátnőm, sosem vagyok fiúval.
2017. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
titokban csináljuk
2017. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Második és sok fiúval vagy ilyenkor rendszeresen, vagy csak időközönként? Mit szólna a barátnőd, ha megtudná?

2017. jún. 5. 16:31
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Feleségem nem tud róla. Néha eljarok fiuhoz is és nagyon jó így nekem
2017. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
én titokban tartom a pasit, nincs rá engedély!
2017. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Ugye tudjátok, hogy ez is megcsalásnak számít....
2017. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem érdekli őket. Azt gondolják, hogy ha nem tud róla senki, akkor nem az, hiába gonosz dolog. Az a lényeg, hogy ki legyenek elégülve testileg. :D
2017. jún. 5. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondom el, hogy bi vagyok. A vágyat pedig nem tudom máshogy leküzdeni, legalább pár havonta kell 1 pénisz is. :D
2017. jún. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És nem gondoljátok, ha ez kiderül, vagy olvassák, akkor rossz lesz a biszex férfiak megítélése? Még rosszabb, mint most? Elég sok hideget kaptok a nőktől és a meleg férfiaktól is. Legalább is amit én eddig olvastam, hallottam. Ki tudja hány nőt csal a párja férfiakkal úgy, hogy még csak nem is sejti?
2017. jún. 6. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!