Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez baj? Meleg lennéK?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj? Meleg lennéK?

Figyelt kérdés

Tehát alapesetben a lányokat szeretem, de az utóbbi időben (0,5-1 évben), azt vettem észre. hogy nagyon be tudok indulni egy cuki fiúra. Tehát félreértés ne essék, nem egy ilyen fárfias fiúra, hanem egy ilyen cuki arcú- lányos fiúra. Persze a prioritások mindig is a lányok voltak, de nem tudok mit kezdeni az érzéssel, hogy ott van egy iszonyú cuki vékony fiú, akiben benne lennék, és nem is zavarna hogy fiú, se a pénisze.

Bocsánat kicsit összeszedetlen, és tele van helyesírási hibákkal, ezért elnézést

egy példa ( [link]



2017. jún. 11. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg biszexuális vagy.
2017. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

1.) lehet, hogy biszexualis vagy.

2.) ez a fiu inkabb lany, mint fiu, feltetelezem 13-19 eves lehetsz, normalisnak tartom, hogy nem tudsz mit kezdeni ezzel, rendbe kell meg magadnak is rakni a szexualis hovatartozasodat, plane egy olyan vilagban, mint a mai, ahol azt sugarozza minden, hogy "valld be nyugodtan, barmi is vagy, mi elfogadunk, nem gaz"- es ez amugy felre ertes ne essek, tenyleg kiraly is,csak szerintem emiatt sokan gondoljak magukat atmenetileg olyannak is, amik nem is.


Majd idovel kiforr, ne gorcsolj ra :)

2017. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen ez a lányog, hogy olyan mint egy lány- de fiú. És így (is) cuki.
2017. jún. 11. 22:37
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiúk nekem is irhatnának.
2017. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

előző kommenteme javítnám:

nem lányog, hanem lényeg, az írás már nem megy

2017. jún. 11. 22:55
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Igen, ertettem, ezert is irtam amit, hogy ne idegeskedj ezen...

az egyik ismerosom apja pl fiatal koraban veletlenul elvitt egy ladyboyt vietnamban, megsem meleg :D


Szval summa-summarum ezek a fiuk a noies jegyeket hordozzak, ez okozhatja az atmeneti zavart nalad, vagy tenyleg bisex vagy, de erre mi nem tudhatjuk a valaszt, csakis Te :)

2017. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg aranyos fiú :)
2017. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ha tényleg olyan világban élnénk ahol bármi lehetsz nyugodtan, akkor senki nem feszengene ezen, hogy ő hová is tartozik.

Így ezzel marhára nem tudok egyetérteni, amit az egyik hozzászóló ír.

Lehet, hogy egyik oldalon jelen van az elfogadás de a másikon meg igen erősen a kirekesztés.

Nem véletlen, hogy a kérdező azt kérdezte amit: "Ez baj? Meleg lennék?"

Rögtön meleg, hiszen ma ezt jelenti ha valakit az azonos neműek is érdekelnek, véletlenül sem biszex, azért ez jól jellemzi a valódi társadalmi hozzáállást.


Nem baj, nem vagy meleg, és szerintem még biszex sem igazán.

Esetleg biszex lehetsz, de ez nálad jelen pillanatban szerintem inkább csak egy érdekes és izgalmas fantázia. Ha több is történne ennél, akkor lehetnél benne biztosabb, hogy téged ez mennyire érdekel valójában.

2017. jún. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolónak teljes mértékben igazat adok!!
2017. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki eggyel ha lesz rá lehetőséged :)
2017. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!