Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Amikor dugnak, áll a farkad?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor dugnak, áll a farkad? Ki lehet neked verni? Akár képes vagy kéz nélkül elélvezni?

Figyelt kérdés
Biszexek és melegek válasza is érdekel, akik szeretik ha farok van bennük.
2017. jún. 19. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel :)
2017. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Privátban érdekelnének a válaszok engem is :)
2017. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem sajna még nem sikerült dugás közben elélveznem, de remélem majd egyszer :) 18/f
2017. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen el lehet élvezni így, de nem mindenki képes rá és nagyban függ a partnertől is!

Egy kis saját válogatás:

[link] :)

2017. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha csak dugnak, akkor nem szokott teljesen merev lenni, csak ilyen félig merev. Viszont ha verik is közben, akkor teljesen feláll. De anélkül, hogy hozzá ne érnének, nagyon sokáig nem tudtam elélvezni. Akkoriban volt egy fiú partnerem, akivel dugtam és egy nagyon jó lány barátom (akivel főleg az interneten beszélgettem, de két havonta tudtunk találkozni személyesen is), így vettem egy erényövet, a lányra bíztam a kulcsot és megkértem arra, hogy ő döntse el, mikor adja vissza. Mit ne mondjak, teljesen megváltoztatott. Elkezdtem jobban odafigyelni arra, hogy még aktívabb legyek szex közben, sokkal jobban törekedtem arra, hogy több fantáziát vigyek bele. És hát a legfontosabb, hogy az első pár hétben egyáltalán nem élveztem el, ezért egyre többet és többet akartam szexelni, ami a pasimnak is nagyon tetszett. Ez egyben a hátránya is volt, mert a szexen kívül semmi másra nem tudtam koncentrálni. Aztán egyik alkalommal megtörtént a dolog, végre sikerült elélveznem úgy, hogy a farkamat egyáltalán nem érte inger. De érzésre teljesen más, mint a hagyományos elélvezés. Arra vágytam, hogy abba se hagyja egy pillanatra sem, hanem dugjon tovább. És elélveztem másodjára is. És még utána is folytattuk. Persze a párom ekkor már nem bírta tovább, így egy dildóval folytattuk, de elélveztem harmadjára is. Utána bár még mindig tudtam volna folytatni, úgy éreztem, hogy már elég lesz. A harmadik élvezés elég nehezen jött, és amikor ránéztem az órára, két és fél órás aktus volt. Akkor éreztem először azt, hogy úgy igazán rendesen meg lettem dolgozva. Éreztem utána egy nagyon kellemes érzést a fenekemben, mintha ott mélyen élveztem volna el, és mit ne mondjak... utána már csak az, hogy leültem, az is nagyon jó érzéssel töltött el.


23/F

2017. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

igen előfordult már mint a válogatásban 1 percnél

Az csúcs érzés volt

2017. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hm 5-ös ez jól hangzik.. az én párom is szeretné ha kéz nélkül élveznék el (passzív vagyok) ezért nem engedi h közben hozzáérjek. de egyelőre nem sikerült még így elélveznem, pedig már jópárszor próbáltuk. amiben benne van az is h sokszor "csalok" és kiverem magamnak közben, vagy amikor egyedül vagyok.. majd felvetem az erényövet, hátha működik :)
2017. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-es, azért nem élvezel el aktus közben mert titokban vered magadnak...
2017. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt már pár alkalom, hogy miközben a partnerem belém élvezett dugás közben, az én farkam is elsült ugyanakkor.
2017. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Régen dugtam a volt szomszéd srácot :) szinte mindig ráélvezett a lepedőmre, miközben kutyapózban dugtam :)
2017. jún. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!