Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha megtudnátok hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnátok hogy egy rokonok/ barátotok biszex akkor hogy viszonyulnátok hozzá? Indokot és kort is írjatok. L

Figyelt kérdés
Én egyre inkább kezdem azt érezni hogy a lányok is érdekelnek. Még sosem volt kapcsolatom senkivel. Még első csókom sem volt szóval nem tudok mihez viszonyítani. De elkezdtem máshogy is gondolni a lányokra és ezt nem tudom nem észre venni.

2017. júl. 5. 19:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
66%
A többség téged is gusztustalannak tart, és biztos vagyok benne, hogy életed során meg fogod kapni néhányszor az "apakomplexusos r!banc" jelzőt azoktól, akik hozzád hasonlóan vannak akkora f@$zagyerekek, hogy nyíltan szólogassanak be másoknak. Ha jól sejtem, az már nem annyira fog tetszeni neked. Az a baj, hogy annyira ostoba vagy, hogy ez el sem jut az agyadig, inkább gyűlölködsz ahelyett, hogy elővennéd az empátiádat.
2017. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
ha megtudnám hogy az egyik fiú barátom/rokonom biszex esetleg meleg akkor felajánlanám hogy feküdjünk le egymással főleg ha ő inkább aktív :) 27/f/passzív bi
2017. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22

Rokonnal lefeküdni, szexelni, én elég beteg dolognak tartom. Persze mindenkinek más fér az erkölcsi normáiba.

A barát az más. Nekem volt barátom, akivel összejöttünk, és nem bántuk meg. Sajnos, őt egy betegség magával ragadta.

2017. júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!