Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nös vagyok a házaságommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két sör kérdése:

Nös vagyok a házaságommal minden ok. De néha titokban análisan kiszoktam magam elégíteni amit nagyon élvezem. És most én bi vagyok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel a felesegednek egy srap on.t, en szemely szerint nagyon orulnek ha a baratom ezzel lepne meg. En viszon annyira nem ismerem a feleseged mint te, el kene beszelgess vele elobb erol
2017. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor vagy biszex ha férfival is tudnál kefékni attól hogy valaki élvezi férfi létére az anális dolgokat még nem lesz homoszexuális vagy biszexuális
2017. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attila ezt nem gondoltam volna rólad :-)
2017. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ettől annyira vagy bi, mint azok a férfi társaid, akik már szexeltek análisan nővel.
2017. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
4-es, semmi kozod nincs a szexhez
2017. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak többsége szereti az anális szexet, nincs ezzel semmi baj. Ha örömet tudsz ezzel szerezni magadnak, akkor miért ne? Hidd el, nagyon sok férfi élvezi ugyanígy. vannak olyanok, akiknek a feleségük, barátnőjük segít, és vannak olyanok, akik maguk oldják meg. Ettől még simán hetero vagy.
2017. júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemet izgatja a látvány és be is segít.
2017. júl. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 5


Miért, szerinted aki férfi létére csak nővel vágyik anális szexre, az biszexuális?

2017. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy biszex vagy, de egy kevés hajlamod azért lehet.
2017. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is nős vagyok nekem srác csinálja és nagyon élvezem
2018. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!