Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex pasik ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex pasik ti mennyire várjátok el az anált egy kapcsolatban ha barátnőtök van?

Figyelt kérdés
A párom biszex. Nem tudom, hogy mennyiben hat ez másképp a szexuális életünkre. Szerintem én nem bírnám az anált, már attól rosszul vagyok ha az ujjával közelít valaki. Ez szakítóindok ilyen esetben?
2017. júl. 25. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Attól hogy Biszexuális egy pasi még nem várhatja el az anált még akkor se ha heteroszexuális . sőr normális kapcsolatban Nincs olyan hogy elvárom hogy Tartsd a picsudat mert análba akarlak nyomni.

Normális kapcsolatban a Felek Megbeszélik mi az Okés és mi Nem és ezt Tiszteletben tartják Nem erőltettnek rá a másikra olyat amit nem szeretne.

23 N

2017. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sőt *
2017. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nalam nem elvaras, tudnek nelkule elni.


27F bi

2017. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most úgy teszel mintha egy biszex férfi egy hetet se tudna kibírni s*ggly*k nélkül, már bocs. Szerintem ha egy kicsi empátia is szorult bele akkor megérti hogy neked ez nem Ok. Amúgy miért nem vele beszéled meg?
2017. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. A párod aktív, uni, vagy passzív a pasikkal? Mert ha passzív akkor szerintem ez egyáltalán nem fontos neki.
2017. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha-ha!

Ha Passzív akkor neked kell megdugnod.

Az menne?

2017. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biszex vagyok, de nálam nem elvárás, hogy egy nő szeresse az anált. Megbeszélés kérdése, hogy lehet, vagy nem lehet.
2017. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ha barátnőm van, nem vágyom másra.
2017. júl. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semennyire! Attól még ha bi valaki nem is biztos hogy szereti az anált. Én pl nem akarnám sem fiúval, sem lánnyal.

bi/19

2017. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!