Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus vagyok, vagy biszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok, vagy biszexuális?

Figyelt kérdés

Az teljesen fix, hogy a nő nem felé vonzódok, viszont a férfiakat nem tudom hova tenni.


-szexben nem lennék benne

-a csók is felejtős

-mindenkit friendzoneolok

-nem indítanak be

-bizonyos mértékben azt is mondhatom, hogy undorodom tőlük

Viszont ha látok egy jó fizikumú, szép arcú srácot, azt én is tudom díjazni.

Na jó, ahogy ezt leírtam, egyértelmű(bb)nek tűnik a válasz, de azért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.



2017. júl. 27. 22:24
 1/7 anonim válasza:
Szerintem teljes mértékben leszbikus vagy.Heteró lányként én is meg -meg nézeketek szép lányokat, de ettöl függetlenül ugyanúgy heteró vagyok.
2017. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mentálisan éretlen vagy. Nőnöd kell még pár évet, ismerkedned kell, meg kell tanulnod nem csak felszínes dolgok alapján megítélni az embereket, és akkor másképp fogod látni az embereket.
2017. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem valamit enyhén félreértettél. Nem a k
2017. júl. 27. 22:40
 4/7 A kérdező kommentje:

ehh, elcsesztem szóval itt folytatom.

A külsőségeknek itt maximum annyi szerepe van, hogy a fiúkban más nem kelti fel az érdeklődésem. Sőt, igazából ez sem, hisz egy szép embert miért ne bámulna meg bárki?

2017. júl. 27. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek alapján valószínűleg leszbikus vagy, az természetes hogy észreveszed ha jól néz ki egy srác de ahogy látom vonzani nem vonzanak. De az is lehet hogy mondjuk 90 százalékban leszbikus vagy 10 százalékban hetero.

Mennyi idős vagy? Ha fiatal , lehet hogy majd jön egy srác aki megváltoztatja a dolgokat de ha nem az is rendben van :) Idővel úgyis eldől.

2017. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus vagy. A szépérzék és a vágyak/szerelem két külön dolog.
2017. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A zsiráf is szép, mégsem viszed haza az ágyba. Kevered igen a szépérzéket a vonzódással. Oké, hogy egy önmagára igényes srác nézhet ki jól, de ha semmi vágyat vagy egyéb érzelmet nem vált ki belőled, akkor az szimplán a szépérzékedet mozgatta meg.

És ja, leszbikus vagy.

2017. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!