Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meleg, leszbikus / biszexuális?

Meleg, leszbikus / biszexuális?

Figyelt kérdés

Elsősorban lmbt emberek véleménye érdekel: Hogyan gondolkoztok a saját szexuális orientációtokról?

pl. Én leszbikusnak vallom magam, de mindig ott van bennem, hogy ha jönne egy fiú aki úgy tényleg megfogna (ilyennel még nem találkoztam), akkor vele is el tudnék képzelni kapcsolatot... Akkor végülis biszexuális vagyok, csak nagyon kis mértékben. Szerintetek egyáltalán fontos bármilyen skatulyába behelyeznem magamat ilyen téren?

Mit gondoltok a biszexeket érintő sztereotípiákról, hogy csapongóak stb...?



2014. nov. 9. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Felesleges kategorizálnod.

Ha csak elméletben is el tudsz képzelni férfi párt magad mellet, akkor inkább biszex vagy.

2014. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A sztereotípiák hülyeségek. A cimkék szintén. Tök mindegy, hogy leszbikus vagy, vagy biszexuális. Azzal legyél együtt, akit szeretsz, és kész. Felesleges cimkét ragasztanod magadra, aztán meg azon rágódni, hogy vajon tényleg illik-e rád vagy sem.
2014. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a kategorizálást. Folyamatosan változunk sokféle emberrel találkozunk akik mind eltérő érzéseket váltanak ki. Én pontosan így vagyok egyébként ahogyan te kérdező. Egyébként ez a dolog a biszexekkel kapcsolatban azért lehet, mert aki biszexuális az legtöbbször összejön az ellentétes nem-ből valakivel komoly kapcsolatra a saját nemével meg csak szórakozik.Ezt tapasztalatból írom ismerek ilyet. Ha már fenn áll a biszexualitás úgy vannak vele hogy a társadalom által elfogadott kapcsolatot teszik az első helyre a homo hajlamaikat meg valamelyik 'mellék utcában ' élik ki. Nincs ezzel baj csak az szívja meg aki komolyabban tervez ezekkel az emberekkel. De ez gondolom nem igaz minden bi-re, nem kell mindenkinek 2 vagy több kapcsolat van akinek 1 is elég. :)
2014. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én teljesen meleg vagyok, taszít a női test, így nálam nem áll fent az eset. De ahol nincs ez meg ott szerintem esélyes az enyhe bi hajlam.
2014. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biszex vagyok,csak közelebb a férfiakhoz. :) Én úgy tekintek erre, mint akinek nagyobb a választéka az életben :) Mint ha a sütipult előtt nem kéne figyelnem, csak válogatnom :) Illetve, már csak múlt időben, mert férjhez mentem :) Engem megfogott egy férfi :) Amíg független voltam, igen, csapongtam, de ettől még nem általánosítanék. Élveztem az életet, kerestem önmagam. Megtaláltam, saját maga és azt is, akire szükségem van :) Nincs hiányérzetem.
2014. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok bi embert azért nem vesznek komolyan, mert tényleg van olyan, aki csak divatból csinálja, és a biszexualitást könnyebb "hamisítani", mint a homoszexualitást.

És egyébként szerintem bi vagy. Ugyanis a bi mindkét nem vonzódik, de nem feltétlenül egyenlő mértékben lennie ennek a vonzalomnak.

2021. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!