Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most akkor Biszexuális vagy...

Most akkor Biszexuális vagy Leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Egyre jobban érdekelnek a lányok... Mondjuk eddig se voltam túlságosan oda a fiúkért... De most már egy cseppet sem érdekelnek.... Sokszor megnézek pár szép nőt/lányt az utcán.... És most nem tudom eldönteni, hogy mi is van...

2015. márc. 23. 17:59
 1/2 anonim válasza:

Ne stresszeld magad bele címkékbe, és legyél együtt azokkal az emberekkel, akikbe beleszeretsz, nem pedig azokba, akik miatt beletuszkoltad magad egy helyzetbe. Lehet, hogy egy négyes, ötös, vagy akár hatos is vagy a Kinsey skálán. Nagy kaland. Ha a lányok jönnek be, akkor gyerünk, Tigris, és ne aggódj. :D

15/l/l

2015. márc. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ c: igazad van ^w^
2015. márc. 25. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!