Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, mit gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok a passzív biszex srácokról, mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

2017. aug. 25. 10:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
hogy nem férfiak, és soha az életben nem kéne ilyen magam mellé.
2017. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
Sajnálom de kapcsolatra nekem se kéne. Egyébként semmi bajom velük de a barátom ne legyen az.
2017. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Nevetségesek az olyan nők, akik azt állítják, hogy az ilyen FÉRFIAK, nem FÉRFIAK. Hogy jönnek ők ahhoz, hogy ezt eldöntsék, ha nem tetszik sajnálom...


A kérdésre válaszolva, nekem teljesen lényegtelen, hogy előttem kivel és hogyan csinálta, egy őszinte párkapcsolatban nem ez a döntő. 20/l

2017. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

"Nevetségesek az olyan nők, akik azt állítják, hogy az ilyen FÉRFIAK, nem FÉRFIAK. Hogy jönnek ők ahhoz, hogy ezt eldöntsék, ha nem tetszik sajnálom... "


Már ne haragudj de ha nekem ez a véleményem akkor hogy jössz te ahozz hogy felülbíráld. Neked is megvan a véleményed én is tiszteletben tartom a tiedet. Te meg leszánalmasozol amiért én máshogy gondolkodom.

2017. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem felülbírálta a véleményed hanem elmondta a véleményét azokról akik olyanok mint te.
2017. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
De ez nem olyan téma, amit ennyivel meg lehet oldani. Te nyíltan sértegeted az embereket. Tudod te, meddig tart egy embernek szembesülnie és elfogadnia ezt az oldalát. Mutathatnál egy kis empátiát és belegondolhatnál, hogy miket kell átélnie annak, aki ezt elolvassa.
2017. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
6# nem kell az alszent duma, a normalis ertekrendu heterok mar lassan tobb bantast kapnak, mint a "masok" ebben a r hadt nagy elfogadassal teli vilagban. ha valaki csak annyit ir, hogy mondjuk o nem toleralja ezt a dolgot, meg csak bunko stilus se kell hozza, jonnek a hatalmas lepontozasok, meg latens b zi homofobozasok. csak azert, mert mas velemenyen van... jajj, mindjart buntudatom lesz, hogy azt mondom, az en szememben nem ferfi, aki masik "ferfinak" pucsit...
2017. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Most őszintén, te már találkoztál ilyen emberekkel, vagy csak a magad faztáziavilágában élsz? Talán ez az ellenszenv valami gyermekkori elfojtott trauma eredménye? Nem értem mi az a gondolkodásmód, ami téged ilyen mélyente sodort a gyűlölködés és sztereotípiák világába.
2017. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

"De ez nem olyan téma, amit ennyivel meg lehet oldani. Te nyíltan sértegeted az embereket. Tudod te, meddig tart egy embernek szembesülnie és elfogadnia ezt az oldalát. Mutathatnál egy kis empátiát és belegondolhatnál, hogy miket kell átélnie annak, aki ezt elolvassa."


Nem sértegettem én senkit annyit mondtam hogy nem akarnák biszex sráccal kapcsolatot. Ebbe szerintem még nincs semmi sértő amúgy meg soha nem sértegettem nyíltan senkit se a biszexeket se a melegeket se a heterókat se a transzneműeket senkit. A legjobb barátnőm is biszex de van nagyon közeli meleg barátom is és nagyon szeretem őket és büszke vagyok rájuk.

Meg azt hittem ennél a kérdésnél a véleményemre kíváncsiak, a véleménye pedig minden embernek más.Ennek ellenére leírtam a véleményem még azt is oda írtam hogy egyébként nincs bajom velük és megkaptam a lepontozást.

2017. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Köszönöm az eddigi p. üzeneteket, de kérlek ne lüdjetek többet.
2017. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!