Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, mit gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok a passzív biszex srácokról, mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

2017. aug. 25. 10:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
Semmit, ugyanúgy létesítenék velük párkapcsolatot, sőt engem kifejezetten izgat is egy ilyen történet, illetve szívesen megnézném élőben is. Nem ítélem el.
2017. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Elég megosztottak a lányok a kérdésben, ez volt valószínűsíthető.
2017. aug. 25. 18:16
 13/20 anonim ***** válasza:
26%

Mi az, hogy egy lánynak nincs kedve passzív biszex srácokhoz? Ez teljesen homofób magatartás. Remélem lepontozzák az ilyen kirekesztő nőket. Nekik is joguk van a nőkhöz ha kedvük tartja. Attól, hogy valakinek van egy eltérő szexuális beállítottsága még nem kell kirekeszteni.

Olyan bunkó neonáci hozzáállás az is amikor nők nem akarnak szexelni színes bőrű férfiakkal mert mert csak a fehérekhez vonzódnak. Remélem sokan fognak harcolni az ilyen hozzáállás és ilyen egyének ellen.

2017. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Azért ilyen feszültséget nem szerettem volna szítani, csak kíváncsi voltam a lányok véleményére, minden elvárás nélkül.
2017. aug. 25. 18:26
 15/20 A kérdező kommentje:
Nagyon becsülendő egy ilyen harcos pozitív állásfoglalás., de em szerencsés összekapcsolni a biszexualitást az illegális bevándorlással.
2017. aug. 25. 18:30
 16/20 A kérdező kommentje:
Vagy a "faji" dolgokkal.
2017. aug. 25. 18:30
 17/20 anonim ***** válasza:
42%
nezd, kedves 13as, nyugodtan lepontozhatsz, es szidhatsz ezert, de az meg nem valtoztat a tenyen, hogy nem latom a ferfit abban, aki ferfihoz vonzodik, es egyenesen taszit ez a tulajdonsag. en nem mocskolom a melegeket/biszexeket, se senkit, akinek mas az iranyultsaga, de attol meg megvan a velemenyem a dologrol. tamadni nem fogok senkit, de ha kerdezik a velemenyem, elmondom, mert ugyanolyan jogom van hozza, mint azoknak, akik partoljak/jobban elfogadjak ezt a dolgot. nekem ez egy parkapcsolatba nem ferne bele, ez van... beszelgetni elbeszelgetek ilyen emberekkel, de nekem olyan pasi kell, aki csak a p ncihoz vonzodik, ennyi. ennyi erovel azt is eliteled, meg neonacinak nevezed, aki peldaul nem szereti a tokfozeleket, ezert nem enne meg? en mondjuk azt se szeretem, es nem szidom szegeny fozeleket, de attol meg nem is igenylem.
2017. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%

"Mi az, hogy egy lánynak nincs kedve passzív biszex srácokhoz? Ez teljesen homofób magatartás. Remélem lepontozzák az ilyen kirekesztő nőket. Nekik is joguk van a nőkhöz ha kedvük tartja. Attól, hogy valakinek van egy eltérő szexuális beállítottsága még nem kell kirekeszteni."


1. Nehogy már te mond meg nekem hogy mihez legyen kedvem! Ezt hadd döntsem el én jó. Nem vagyok homofób egyáltalán sőt szerintem bennem több elfogadás van mint benned aki nem képes elfogadni hogy valakinek különbözik a véleménye az övétől. Lepontozhatsz, fejen is állhatsz akkor sem fog változni a véleményem. De persze gondolom te vonzódsz mindenhez és mindenkihez aki él és mozog és nem létezik olyan tulajdonság ami miatt nem mennél bele egy párkapcsolatba valakivel.


2. Ki mondta hogy nekik nincs joguk a nőkhöz? Nem mindenki áll úgy hozzájuk mint én és nem is szeretném hogy ez így legyen. Van akit ez egyáltalán nem érdekel, olyan is biztos akit még vonz is. Engem meg nem azért talán nem kell megkövezni.

2017. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
93%

"Olyan bunkó neonáci hozzáállás az is amikor nők nem akarnak szexelni színes bőrű férfiakkal mert mert csak a fehérekhez vonzódnak."


Ezek szerint te olyanokkal szexelsz akikhez nem vonzódsz. Mert kvázi azt mondtad hogy szexeljünk olyan pasikkal akikhez amúgy nem vonzódunk. Esetleg mi mást csináljak még másképp a szexuális életemben, légyszi mond meg mert nem is értem eddig hogy szexeltem a tanácsaid nélkül.

2017. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki más és pont ezért érdekes is. Engem nem zavarna ha a párom biszex lenne, ha jó hozzám és szeretjük egymást. 21/(bi)L
2017. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!