Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A legjobb barátnőm biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm biszexuális és szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm biszex, és tetszem neki, szeret. Be is vallotta többször, de ugye mivel én nem vagyok az, meg én ugye így csak barátként szeretem és ezért vissza utasítottam, már többször, de még mindig próbálkozik

Nem akarom lerázni, hisz barátként nagyon szeretem

De már zavar hogy bármikor jól érezzük magunkat ő felhozza

Vagy például ha nálunk alszik a nyakamra puszil, ha elmondom neki hogy tetszik valaki akkor elkezd bunkózni, nem beszélhetem ki magam neki ilyen téren soha mert besértődik.


Mit csináljak?



2017. szept. 20. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ezert rossz az ilyesmi. :D eleve megkene ertenie, h te hetero vagy, innentol kezdve neki kene magat rendbetennie. :D
2017. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

+ nyilvánosan folyton meg akarja fogni a kezem, utána meg be van sértődve ha nem akarom én is az övét

Vagy azt sem birom mikor az ölébe akar húzni csak úgy órán, eléggé zavaró de mondtam is neki

2017. szept. 20. 19:55
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Hát megkéne, de valamiért ő nem teszi😩


2. Sajnos nagyjából tényleg, de én kipróbálni nem akarnám, főleg nem a legjobb barátnőmmelxd

2017. szept. 20. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, mivel izgatnak a nők is, de ha téged zavar mondd meg neki kerekperec, hogy hagyja abba,vagy nem találkozol vele többé.Hiába fontos neked, van,hogy nincs más megoldas.
2017. szept. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt nem szeretnéd,de még is kipróbálod és belemész az biztosan állítom,hogy csak nagy veszekedésekkel tudod elutasítani,ha még sem jön be neked a leszbi kapcsolat.Ő képes lesz nyilvánosan is botrányt csinálni,leégetni ezzel a mentalitásával.

A féltékenységével bár milyen fiús kapcsolatodat tönkre akarja majd tenni és nem fog a fifikákban válogatni.Ha egyszer is szeretkezel vele Ö ezt egy szerelmes szeretkezésnek fogja majd fel és ez után nem tudod majd meggyőzni,ha nem akarod a folytatást, és barátból ellenséged lesz, a szerelme pedig durva haragba megy át a féltékenysége miatt.

Így is lehet majd a barátodból ellenséged.

Próbáld megértetni vele ,hogy neked ez nem jön be,de,ha még is kipróbálnád lánnyal kíváncsiságból,akkor csak titokban,de véletlenül sem vele akard ezt,mert a féltékenysége miatt többé nem lesz nyugtod.

Ez csak egy jó tanács.

2017. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!