Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexualitás manapság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexualitás manapság mennyire elfogadott? Ti mit gondoltok róluk, illetve elítélitek őket? Összejönnél egy biszex csajjal?

Figyelt kérdés
2017. szept. 25. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%

Van bennem egy megmagyarázhatatlan ellenérzet a dologgal kapcsolatban, de nem tartanám teljesen kizártnak.

Bár annyi biztos, hogy gyakran édeshármas miatt nyavalyognék.

2017. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy biszex még nem kizáró ok magában. Kérdés, hogy egyébként milyen... és innentől kezdve pontosan ugyan ott tartunk, mint bármely másik esetben.
2017. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Magánügy, élvezd, ahogy neked jól esik. Nem az én dolgom elfogadni, neked kell Magad. Ha biszex lennék tutira.
2017. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Had idézzek magából a Bibliából:


[link]


Mózes elég jól részletezi mi az elfogadott és mi nem, nő-nő kapcsolatról itt említést sem tesz. Ez egy olyan dolog, ami már ősidők óta elfogadott.


Természetesen összejönnék biszex csajjal és örülnék is neki, hogy biszex.

2017. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

Engem valamiért élből taszít, ha megtudom egy csajról ,hogy biszex, nemtom megmagyarázni, h miért, de egyébként az ilyen csajok eddig már akkor se jöttek be, amikor még nem tudtam ezt róluk, valahogy akkor is éreztem rajtuk, hogy valami nem oké.

Egyébként nem ítélem el őket, sőt van egy biszex csaj, akivel nagyon jó barátok vagyunk. Barátilag simán ellennék egy ilyen lánnyal, de kapcsolatba kizárt, hogy belemennék vele.

2017. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Semmi bajom vele, ráadásul örülnék neki, hogy nyitottabb lenne egy hármasra is.
2017. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha valaki biszex nem feltétlen egyenlő azzal hogy benne van a hármasban...
2017. szept. 25. 22:01
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Én sem értem egészen, hogy a biszexségből miért következik, hogy valaki hármasozni akar. Ezt valaki elmagyarázhatná.
2017. szept. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Én nem ítélek el semmi ilyet, szívesen összejönnék ilyen lánnyal is.
2017. szept. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

Én szeretem a biszex lányokat. Nyitottabbak, és általában "perverzebbek" is valamilyen szinten. Így nálam az plusz pont minden téren. :)

23F

2017. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!