Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek? Nem vonz a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem vonz a női nemi szerv. De nők vonzanak. De a pina ronda. A férfi nemiszerv sem jobb, de egy féri test taszít. Mit tegyek? Néha beindít a popsija egy lánynak, de utána meg meglátom a pináját és lelomboz. Sosem lesz így családom.28f

Figyelt kérdés
bevallom arcra és testre van olyan fiú is aki tetszik de nagyon ritka, 1000 ből egy és az is ilyen emo szerü. de a pénisze neki is nagyon taszít és a gondolat hogy fiú ettől kiráz a hideg. szeretnék családot, de így sosem lesz. 28f
2017. okt. 3. 22:37
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
25%
Tetszik vagy nem, de a kérdezőt meg lehet érteni.
2017. dec. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
63%
Akkor fogj vele kezet ha te ezt megérted :D
2017. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Ha ennyire taszítanak a csiklók és egyéb részei, és az orálra gondolni sem akarsz akkor van egy tippem! o.O Lehet, hogy meleg vagy, de lehet, hogy csak szimplán hülye.
2017. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
56%
32: Te nagyon egyszerűen szemléled a világot. Azt hiszed, mindenki olyan, mint te. 7 milliárd ember él a földön. Ha csak azokról az emberekről vezetnénk statisztikát, akit mondjuk egy méter távolságból látsz életed során, mondjuk 250 000 ilyen embert tételezzünk fel. Ebből csak egy töredék, akivel mondjuk beszélgetsz is, még kevesebb, akit jobban megismerhetsz. Ebből következőleg nem helyes a feltételezés, hogy mindenki olyan, mint te.
2017. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
61%

Biszex lány vagyok, volt már biszex barátom, leszbikus barátnőm is, az egyik legjobb fiúbarátom is meleg, sőt amikor gimis voltam, volt egy "fiú" aki az egész iskola előtt felvállalta hogy valójában nőnek érzi magát. Egy két ember tudta csak elfogadni de rajtam és egy tanáron kívül senki nem volt aki kiállt volna mellette. Szóval nem hiszem hogy pont én szemlélném egyszerűen ezt a világot. Azt nem tudom hol olvastad hogy azt mondtam volna egy szóval is hogy mindenki olyan mint én. Te mondtad hogy a kérdezőt meg lehet érteni. Szerintem nem könnyű ezt megérteni mert azért valljuk be nem gyakori hogy valaki ilyen.

Aztán meg a kérdező írt olyan dolgokat amik nem csak hogy biológiailag elég nagy hülyeségek de elég sértő egy lányra nézve. Idézem: "A pina ronda" "meglátom a pináját és lelomboz" "hogy kilógnak ilyen izáék, lucskos belül amikor széthúzza olyan mint egy bőrcafat a csirke bőre a kloffolásnál. rendkívül undorodom tőle. és a csiklótól is. ráadásul azon pisil a csaj, sosem tudnáém a csiklóját nyalogatni. meg eleve az a gondolat hogy megnyaljam"

A többit inkább hagyjuk.

2017. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
A farok sem szebb. A magyarázkodást meg hagyjuk, eléggé egyszerűen elintézted a véleményemet.
2017. dec. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Na most a kérdező írt rohadt tapló módon, és olyan dolgokat amik eléggé nehezen érthetőek mások számára. Bántás nélkül úgy gondolom hogy valami nincs rendben vele és segítségre szorulna.

"Tetszik vagy nem, de a kérdezőt meg lehet érteni."

Ezt írtad. Meg lehet érteni? Hogyan? Én a heterókat sem tudom megérteni, mert nem vagyok az. Én a biszexeket értem meg ezt nem. Te megérted őt? Akkor fogjatok kezet, beszéljétek meg egymással.

Gondolom aszexuális a kérdező. De akkor se kellett volna ilyen bunkó és lekezelő dolgokat írnia. Elég annyi hogy nem vonzza se a női, se a férfi nemi szerv, nem kell tovább magyarázni.

2018. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

"A farok sem szebb"

Ez a te egyéni véleményed nem általános igazság. Vagy ilyen egyszerűen szemléled a világot? Azt hiszed, mindenki olyan, mint te?

2018. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
55%
Imádom a nedves pinát dugni nyalni.Főleg pisilés után.
2018. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!