Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek? Nem vonz a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem vonz a női nemi szerv. De nők vonzanak. De a pina ronda. A férfi nemiszerv sem jobb, de egy féri test taszít. Mit tegyek? Néha beindít a popsija egy lánynak, de utána meg meglátom a pináját és lelomboz. Sosem lesz így családom.28f

Figyelt kérdés
bevallom arcra és testre van olyan fiú is aki tetszik de nagyon ritka, 1000 ből egy és az is ilyen emo szerü. de a pénisze neki is nagyon taszít és a gondolat hogy fiú ettől kiráz a hideg. szeretnék családot, de így sosem lesz. 28f
2017. okt. 3. 22:37
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

TRIGGER WARNING: csikló

:D

Na de tényleg keress fel valami sztakembert

2017. okt. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
95%
Ülj nyugodtan a popódon, vagy foglald el magad. És leginkább ne szaporodj. Akkor tökjó lesz minden. :)
2017. okt. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád mi a funkciója a női nemi szerv részeinek akkor talán nem lennél ekkora tapló,abba is gondolj már bele ,hogy egyszer honnét jöttél ki(sajnos)pff..a saját pecskód nem undorít?
2017. okt. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Kamunak tűnik...

Ha még sem, akkor valóban egy orvos talán tudna segíteni.

Vagy tényleg valaki azt írta, hogy keresel egy aszexuális nőt akivel a szeretet meg lehet és minimális szeretkezéssel gyerekek.

2017. okt. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Nálad valami nem stimmel...lehet, hogy a nemi identitásod srm stabil. Szexuálpszichológus talán segíthet. Sajnálom, jobb tanácsom nincs.
2017. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is undorodsz a másik testétől, ha szereted őt? Voltál már egyáltalán szerelmes?
2017. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
37%
Folytál volna le édesanyád combján.
2017. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

"Akkor is undorodsz a másik testétől, ha szereted őt? Voltál már egyáltalán szerelmes?"


-voltam, de nem jutottam oda soha. Az illető pedig fiú volt. DE még fiatal voltam, tini, 16 éves és 14 volt a fiú. Nem jutott el addig a dolog. Nem tudom undorodtam volna e tőle ha odajutunk.

2017. okt. 4. 18:15
 29/39 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem undorodtál volna, mindenesetre én azt vallom, szerelem nélkül fölösleges a szex meg a család is. Szerintem semmi kóros nincs abban, hogy meglátsz egy pinát/farkat és önmagában ettől nem izgulsz fel. Ha olyan emberhez tartozik, akit szeretsz is, más szemmel nézel rá, én legalábbis így voltam vele, bár engem is tartottak már ufónak, mert nem tartom nemektől függőnek a szerelmet, vágyat.
2017. okt. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
90%

"a szám, a tiszta szám ahol fogatmosok napi 3x, egy csiklón legyen egy ronda csiklón"


"csiklótól is. ráadásul azon pisil a csaj, sosem tudnáém a csiklóját nyalogatni. "


Bioszból hányas voltál ember? :DDDDD

Tisztában vagy vele mennyi bacilus található a szádban?

És mi az hogy a lányok a csiklójukon keresztül pisilnek, ezt honnan szedted atyaúristen? :DDDD

Nem ajánlom hogy a "pina ronda" és hasonló taplóságaidat nagyon hangoztasd mert egy bunkó parasztnak hisznek majd és olyan pofont kapsz hogy a fal adja a másikat.

Amúgy aszexuális vagy szerintem, meg eddig is megvoltál szex nélkül.

Az biztos hogy hatalmas nagy gondok vannak veled, bár őszintén remélem hogy kamu a kérdés.

2017. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!