Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés együtt lenni két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés együtt lenni két srácnak?

Figyelt kérdés
19 éves helyes, sportos srác vagyok. Eddig csak csajokkal voltam együtt, hol hosszabb kapcsolatban, hol alkalmi kapcsolatban. Viszont kezdek biszex lenni, szívesen kipróbálnék srácokkal is egy-két dolgot, például csókolózni vagy sz0pni. Esetleg később talán többet is, ha ezek nagyon tetszenek. Ki volt már ilyen helyzetben és milyen volt az első együttlét?

2017. okt. 29. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Csodálatos!

Egy fiú sokkal jobban tudja mi kell egy másik fiúnak.

2017. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Megfelelő sráccal elégjó. Értelem szerüen más mint lànnyal...és ez a kulcs szó,hogy:más.

Minden megvan de sokkal egyértelműbb,gyorsabb,határozottabb.


Mondjuk szopni biztosan jobban tudnak/tudunk :)

2017. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos még nem voltam sráccal, pedig szívesen szopnék.

20f

2017. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Egészen más, mint egy nővel. Írhatnám, hogy az első izgató, de nem. Nem csak az első izgató, hanem az utána jövők is a másság miatt, amit egy nő nem tud megadni.
2017. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Sosem tudnék szerelmes lenni fiúba, vagy kapcsolatot vagy pláne családot elképzelni, de a szex jó. És abból pedig a szenvedélyes is:


A csók, ölelkezés, bújás, simogatás is tök alap. Az a jó, hogy a férfiaknak ÁTLAGBAN alapból magasabb a szexuális vágya, mint a nőknek. Pl sok nő kapcsolatban nem azért szopja a fa szt, mert szereti csinálni ezt önmagában, hanem mert a másik igényli, a másiknak jó legyen, stb.

Átlagban a férfiak tényleg jobban és szívesebben szopnak, mint a nők.


A szex pedig kemény, de egyben érzéki is. Tényleg nehéz leírni, főleg így röviden.

Dugáskor a nyögésen kívül nem nagyon tudod fizikailag, hogy egy nő elélvezett-e, ha nem mondja és ehhez képest az elképesztő jó látvány, amikor dugsz egy srácot és közben kiveri magának és elélvez.


Aki biszex (még ha nem is 50-50 arányban, mint én sem), az szerintem ebben nagyon szerencsés, hogy két fajta, egészen különböző szexet tud megtapasztalni a két nemmel.

24/F

2017. okt. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is izgat a dolog egy ideje, ha gondolod írj.

23/F

2017. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
férfival is nagyon érzéki tud lenni
2017. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Már nem is élvezném a heterot. Egy fiu tudja a legjobban, hogy mi a legjobb érzés a másik fiunak.
2017. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Irigylem a mai fiatalokat ebből a szempontból... Sajnos, az idős meleg korosztály nagy része ebből kimaradt... Szerintetek van lehetőség ezt pótolni?
2019. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
azt nagyon szeretem hogy csókolózás meg simogatás közbe neki is keményen áll
2019. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!