Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jó érzés együtt aludni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó érzés együtt aludni az egyik barátommal, aki történetesen meleg. Ettől a dologtól kialakulhat a homoszexualitás? én egy tini fiú vagyok.

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Igen.
2017. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem.. Nem kialakul, az vagy van vagy nincs,leher hogy ennek a fiunak a hatasara ebredsz ra h van benned hajlam, de az nem ugyanaz mint h "kialakul"
2017. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
nekem heteróként teljesen furcsa, hogy egy másik fiúval alszol együtt. én már tiniként is elképzelhetetlennek tartottam volna, mert rossz érzést kelt bennem, egy férfi intim közelsége. nem lehet, hogy már meleg vagy, csak még nem tudsz róla?
2017. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nekem olyan biztonság és szeretet érzésem van ettől. olyan jólesik. eleve nem szeretek egyedül aludni. de nem áll fel agy ilyesmi meg leszívni sem akarom....
2017. szept. 23. 22:02
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
17 éves kíváncsi bi fiú vagyok,velem egy korúak vagy fiatalabb fiúk írhatnak:3
2017. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Meleg vagy, igen.
2017. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Közel vagy legalább a biszexualításhoz, de még ez se biztos. Írod, hogy nem áll fel fiúkra, így a barátodra se. Kérdés, hogy a meleg barátod, hogyan is érez irántad, akár csak szexuálisan. És mi lenne, ha a barátod egy ilyen együtt alváskor rányulna a szerszámodra. Akkor se állna fel? Nem tudjuk se mi, itt az oldalon írkálók, se te, mert ilyen helyzet, vélhetőleg nem volt még. Biztosabb választ kaphatnál, ha már történt volna legalább egy ilyen eset.
2017. szept. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudni, de az is lehet, hogy csak szeretet hiányod van. Mint nagyon sok embernek.


Én meleg vagyok de minden partneremet meg szoktam ölelgetni, simogatni, stb. Ami azt gondolom fontos. Fura, ha valakinek nem az.

2017. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
sosem kapok simogatás ölelést mástól és jólesik nagyon.
2017. szept. 24. 14:07
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

kb ezt nevezik bromancenak.

nem leszel meleg ettől, ne aggódj.

nekem is volt egy olyan srác, akivel mindig együtt aludtunk, olykor meztelenül is, együtt is tusoltunk sokszor, még át is öleltük egymást sokszor és úgy aludtunk, de max este közösen kivertük, nem volt semmi buzulás. mindketten csajoztunk mellette és azóta is. ez volt kb 5 éve, azóta se lett meleg egyikünk se pedig ok 2 éven át ez ment vele, na de ő volt a legjobb haverom, vele ez oké volt.

2017. szept. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!