Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus lánynak milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus lánynak milyen érzés egy férfival együtt lenni?

Figyelt kérdés
Bisex barátnőm van és felajánlotta, hogy mi lenne ha hármasban csinálnánk. Még nem bólintottam rá, mert még gondolkodok rajta. Férfival még sose voltam és nem igazán tudom elképzelni, hogy mennyire fog tetszeni. Veletek történt már ilyesmi?

2017. szept. 5. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem izgat akkor gondolom semmilyen. Ha nem akarod, akkor veled nem fog foglalkozni a pasi, csak a barátnőddel.
2017. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Leszbikusok nem szoktak férfival lenni.

Egy igazi leszbikus ebbe nem menne bele.


Bár én amúgy a hármasba se mennék bele, bár ez saját vélemény.

2017. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Mivel te leszbikus lány vagy kérdező, így kérdés megy vissza neked. Te hogy éreznéd magad, ha a barátnődet az orrod előtt dugná egy pasi? Vagy itt az a kérdés, hogy esetleg te is rámarnál a farokra? Mert akkor vagy nem vagy leszbikus, vagy nem vagy normális.
2017. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Én leszbikusként nem voltam még pasival, szóval sajna erre nem tudok neked választ adni. Viszont, valahol téged akkor csak foglalkoztat ez a téma, mert engem felkérhetne akármilyen jó nő, akkor is nemet mondanék. Mert cseppet sem izgat milyen férfival, igy egy hármast is azonnal elutasitok. De figyelj, ha téged megmozgat a téma... Próbáld ki. Ha most itt 10en azt mondják, nagyon jo élményük volt. Neked lehet akkor sem lesz. És ugyanez fordítva is igaz. Ha már feltetted a kérdést, márpedig feltetted, akkor vágj bele, bólints rá. Úgyis ott fog motoszkálni a "milyen lehet" vagy a "mi lett volna ha".
2017. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom... A barátnőm szeretné és ő elég fontos nekem..

És azok a férfiak is mind homoszexuálisak akik 2 en dugnak meg 1 nőt? Bár ha jobban belegondolok, ők nem feltétlen érintkeznek egymással.

2017. szept. 5. 15:06
 6/13 A kérdező kommentje:

#4. 15:05

Irtam neki, hogy bennevagyo. Semmi olyan érzésem nincs hogy ne szeretném vagy, hogy utálnám még a gondolatát is. Jobban inkább izgulok, aztán ki tudja.. lehet tetszni is fog :D

2017. szept. 5. 15:09
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Mivel még sose voltál férfival, ezért lehet fájni fog mikor beléd hatol, de gondolom ezt úgyis tudja rólad a fiú, hogy leszbi vagy. Szóval veled óvatosan kell bánnia majd.
2017. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Mindent ki kell próbálni egyszer. A végén azt fogod mondani, hogy de kár, hogy eddig nem próbáltad ki. Esetleg azt fogod mondani, hogy ez szar, de legalább tudod, hogy szar és nem fogsz gondolkozni a következő alkalmon, hanem egyből nemet fogsz tudni mondani.
2017. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Biztos vagy benne hogy leszbikus vagy? Mert szerintem nem vagy az. Egy leszbikus nem alázza meg magát így.
2017. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Hát én voltam férfival, mert "normális" akartam lenni. Szerencsétlen srác nem is tudta milyenen rossz élmény volt vele, tényleg nem rajta múlt. Oké, tisztességtelen volt vele szemben, de a családom csúnyán rám szállt akkoriban, én meg hülye fejjel engedtem a nyomásnak, és pasival kezdtem. Addig nem is volt baj míg le nem feküdtünk, hiszen mint embert kedveltem. az ágyban... hát nem jött be a dolog. Az csak valami volt amit el akartam viselni.
2017. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!