Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az igaz hogy csak egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy csak egy nő tudja igazán hogy mi kell egy nőnek, illetve fordítva hogy csak egy férfi tudja igazán hogy mi kell egy másik férfinak?

Figyelt kérdés

Ezt sokszor hallottam már hogy mint Ő aki ez egyik nemet képviseli tudja hogy mit szeret mit akar a nemében és azt adja,nyújtja ahogy azt ő is szereti.

próbáltam érthetően megfogalmazni



2017. nov. 18. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami igazság van benne. Volt biszexuális pasim, aki azt mondta, hogy a pasik pl ezerszer jobban verik a farkát, mint a lányok, illetve a prosztatamasszázst is kellemesebb tőlük kapni.
2017. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ramone, már megint itt csatangolsz? :D Tudjuk ám hogy saját kapura jászol te is. ;D
2017. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem hinném, hogy ez az állítás igaz.

Biszexuális vagyok, és volt már mindkét nemmel jó és rossz élményem is. Tény, hogy a férfiakkal több rossz volt, de csak mert ők mások, máshogy gondolkodnak, ha nem mondom el mit szeretek, nem lesz jó.

A nők tudják mi kell egy másik nőnek, nekik nem kell mondani.

De ettől függetlenül a pasik is lehetnek ugyanolyan jók az ágyban, ha tudják mire vágyik a nő.

Mint az én párom. ^^

2017. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltam mindkét nemmel és mondhatom, hogy a nők ezerszer jobban tudjak mi kell a nőnek.Egy tapasztalatlan nővel is sokkal jobb mint egy pasival.
2017. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mondanod kell, hogy hogyan és mit szeretnél és a partnered teljesiti.
2018. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!