Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találok én valaha is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találok én valaha is barátnőt? Kezdem feladni a reményt 20f

Figyelt kérdés
Soha nem volt még barátnőm már, még csak alkalmi sem.Nem csókolóztam még soha,szűz vagyok.Évek óta,talán kb olyan 3 éve nagyon akarok barátnőt de soha nem jött össze.Lehet hogy az a baj hogy keveset próbálkozom. De általában 1-2 elutasítás után elmegy a kedvem az egésztől,magamba fordulok és elkezdek újra kockulni.Fél éve hozzá sem nyúltam a számítógéphez kb,mostmár nagyon kezdtem feladni a csajozást és megint órákat ülök gép előtt.A szociális életem nagyon rossz az emberek nem ismernek,nehezen kerülök közel másokhoz.De viszont sokat bulizok.Van szó szerint egy barátom aki ugyanolyan mint én akivel minden nap kimegyek a levegőre sétálni... Van több barátom de csak köszönés viszony,pár szót beszélünk és már megy is. És a fő téma mindig a csajozás.Megbeszéljük hogy majd így meg úgy csajozunk leszólítsuk aztán mikor eljön a pillanat nem lesz belőle semmi. És ez így folytatódik vagy 3 éve.Mostanában elkezdtem azt csinálni hogy ismeretlen lányokat jelölgetek facen és rájuk írok. Fele vissza se jelöl.Akire eddig ráírtam ami kevés vagy van barátja vagy valami hülye liba akinek a viselkedése nulla.Társkeresőket nem kedvelem,sokszor megszívtam már.Nagy csalódások értek.Utcán csak akkor megyek oda ha nagyon kell valamit kérdezni.Társaságban nem is tudnám magam elképzelni hogy én csajozok,az nekem nem megy. Nagyon féltékeny vagyok és nem szeretem ha mindenki rám figyel, nagyon zavarba jövök. Az idő röpül. Nagyon el vagyok keseredve. És legjobban attól félek hogy majd 30 évesen is egyedül leszek. Nem tudom nekem miért ilyen nehéz a pártalálás.Mikor még a legrondábbaknak,legcsóróbbaknak is van barátnőjük.Millió sort irhatnék még. Akit érdekel hogy néz ki amikor próbálkozom, vagy mi a hibám,min kéne javítanom az írjon privátba
2017. szept. 27. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egyedül is jól érezni magad, ne azon kattogj amid nincs, hanem amid van! Mert így elég gyászos jövőnek nézel elébe.
2017. szept. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kesöbb irom hosszabban, de igy elsöre...20 evesen még mit siránkozol??😒


29f

2017. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert nem kezdhetek el 30 évesen siránkozni mert akkor már késő.Időbe kell észbe kapni hogy senkim sincs családon kivül.Gyerekeket akarok és rendes feleséget. És tudom hogy az lesz hogy nem éltem ki magam annak idején. Meg az hogy a kis baráti körömbe mindenkinek volt rendes kapcsolata már, én meg szégyenlem magam hogy semmit sem vagyok képes összehozni.
2017. szept. 28. 13:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Örülök is annak ami van, de hiányzik mellém egy társ hogy élvezhessem is azt ami van. Nem mondom hogy nem élvezem de általában nincs kivel. Meg évek óta minden ugyanaz,semmi sem változik mindent meguntam kb.
2017. szept. 28. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:

2 .vagyok. ne is haragudj, de 30 evesen miért lenne késö? En egyatalan nem erzem h késö lenne, söt.. ki kell lépj a komfort zónadból, a mindennapi megszokott helyekböl, légkörböl. Kicsit szocializálodj, beszélgess emberekkel, bárkivel/mindenkivel. 1-2 elutasítas meg semmi. Majd a 100.nal kell gondolkodni h mi lehet a baj.


Nyugi, nekem sincs barati köröm 1-2 ismerösön kívül, de nem jarok a melon kívül nagyon sehova. Emiatt sincs eselyem szinte ismerkedni, altalaba 7vegén dolgozok, amikor mások szorakoznak, buliznak.

Én is zavarba vagyok sokszor, ha beszélek valakivel, föleg ha lanyokkal, eleggé izzadok, ami számomra kellemetlen. Föleg ha meg a csaj be is jön... 😊

2017. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!