Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szeretnék a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék a barátnőmmel análisan szexelni. Nem nyitott az aktus ezen formájára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem légből kapott. A harmonikus szexuális élet fontos a párkapcsolatokban. Tudom, hogy erre igényem van.

Nem vagyok meleg, mert a nők tetszenek. Nem vonz a férfiasság. Volt, hogy nőies férfival lefeküdtem úgy, hogy nőnek öltözött. Hát nem volt az igazi... Ne értsetek félre, nagyon szeretem punciba de ez különösen izgat. Próbáltam magamnak is és voltam passzív fél is. Tehát tisztában vagyok azzal, hogy mit kérek. Nem lenne rendszeres és óvatosan, finoman bánnék vele. Most akkor keressek olyan nőt aki megengedi és hajlandó kéthetente ezt a vágyamat csillapítani, vagy nyomjam el ?



2017. dec. 9. 18:42
1 2
 11/12 orton ***** válasza:

Rengeteg olyan nő van, akivel megélheted ezt a vágyad...persze lehet másban nem passzoltok.


Bár még mindig nem értem, hogy lehet a szexszel gondja bárkinek. A szex amivel kezdődik egy "kapcsolat", hamarabb kiismeritek egymás testét és vágyait, mint hogy megtudnátok milyen ember is valójában..


Én nem járnék olyan nőve, akivel nem egyezünk az ágyban. Aki nem gyönyörű. Aki nem vicces. Aki nem intelligens. Aki nem tud jól kommunikálni. Kell egy erős biztos alap az egészhez. Azután bukhatnak ki a személyiségében dolgok, meg kettőnk között hogy működik-e.

2018. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mit mond, miért nem akarja?
2018. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!