Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem értem, hogy most akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogy most akkor mit akar. Ti mit gondoltok erről? Bővebben lent. 👇 21/L

Figyelt kérdés
Biszex lány vagyok. Már 12-13 évesen megnéztem a lányokat is ugyanúgy, mint a fiúkat. Igazán akkor tudatosult bennem, hogy biszex vagyok, amikor 16-17 évesen beleszerettem a legjobb barátnőmbe. Sajnos ez nagy hiba volt, mert ő hetero. Kb 2-3 évig nagyon szerelmes voltam belé, sokat szenvedtem a viszonzatlan szerelem miatt. Nehezen fogadtam tettem magam túl rajta. Szerencsére barátok maradtunk, de az érzéseim elmúltak. Már nem érzem, hogy szerelmes lennék belé vagy hogy vonzódnék hozzá. Örülök neki, hogy a történtek ellenére megmaradt a barátságunk. Tudja, hogy vonzódtam hozzá és azt is, hogy biszex vagyok. Azóta már tetszettek más lányok is, most van egy lány, aki különösen érdekel. Azonban a régi barátnőm néha kétértelmű dolgokat mond nekem, máskor meg egyenesen fujjong ha a leszbikus szexről van szó. Mikor szerelmes voltam belé akkor is mindig ezzel zavart össze, hogy ha hülyeskédtünk, akkor tett nekem szexuális célzásokat, viszont ha komolyra fordul a szó, akkor azt mondja, hogy ő hetero és őt nem vonzzák a lányok. Ti mit gondoltok miért viselkedik így?

2017. dec. 25. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Egyszer egy piás csajos buli után, adjál neki.
2017. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen batatnőm, mindig az ölembe ült meg a mellére rakta a kezeimet vegül meg is kaptam őt bár én nem voltam szerelmes belé csak le akartam fektetni. Szóval ha utalásokat ad akkor lehet hogy csak fél de amúgy tetszene neki a dolog.
2017. dec. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Forditsuk meg a dolgot. Te miért viselkedtél ugy, hogy ha ajánlkozott akkor nem vetted az adást, amikor meg semmi kedve sem volt hozzá akkor te közeledtél?
2017. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Ha normális lennél akkor talán tudnál normális ember módjára gondolkodni. A lányok szoktak egymás közt viccelődni a leszbikus dolgokkal ahogyan a srácok is a haverjaikkal nyomják a bzis poénokat anélkül hogy azok lennének!
2017. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#1 Az az igazság, hogy én is erre gondoltam.


#2 Ő nem fizikálisan tesz utalásokat, hanem szóban. Már én sem vagyok szerelmes belé.


#3 Nem én vagyok az, aki azt mondja, hogy ne... És itt nem a kedvről van szó, hanem hogy egyik percben adja alám a lovat, a következő percben pedig eljátsza a csontheterot és közli, hogy őt nem vonzzák a lányok.


#4 Tudom, hogy szoktak viccelődni, viszont azt gondolom, hogy ha te hetero vagy és tudod, hogy a másik biszex vagy leszbikus, te meg nem akarsz tőle semmit, akkor nem kellene játszani vele...

2017. dec. 25. 19:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy az agyad védekezési mechanizmusa, mely a csalódástól akar megóvni, a valóságészlelésedet úgy torzítja, hogy jeleknek vedd a barátnődtől a sima emberi gesztusokat is, melyeket gyakran csak tudat alatt érzékelünk.
2017. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Négyeske!Az írásodra csak annyit mondanék,hogy tudod minden viccnek fele igaz! ;) Én a te mércéd szerint nem vagyok "normális",ugyanis biszex vagyok,de annyi bizonyos,hogy olyan csajjal még nem vicceltem soha ilyen jellegű dologgal kapcsolatban,akibe ne lettem volna szerelmes,ergo ne vonzott volna szexuálisan.Hát ennyit erről.Mondjuk lehet én vagyok túl régimódi! :)
2017. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja,és 22/L vagyok,mielőtt bárki félreértené...
2017. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem így is lehet, hogy csak viccelődött, ő nem érezte talán ennek a súlyát.
2017. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9:Velem még azok a lányok sem szoktak,akik nem tudják,hogy biszex vagyok,nem,hogy,akik tudják.Vagyis egyet kivéve,de vele én is szoktam,hozzá vonzódom is.Ilyennel viccelni,aminek semmi valóság alapja nincs?!Ugyan kérlek...
2017. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!