Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az, hogy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy lány létemre puncit akarok nyalni?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy hetero lány vagyok megszállottan kívánok egy puncit kinyalni. Talán a tudat is izgat, hogy egy csinos lányt milyen jó lenne kielégíteni a nyelvem által, és ezáltal én is felizgulok. Valaki volt már hasonló cipőben?

2017. dec. 27. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát akkor nem vagy hetero. No problem. :D
2017. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak puncit, vagy konkrétan egy lány punciját?
2017. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond! Keress magadnak egy lányt, aki ugyanezt szeretné, amit te, és akivel kölcsönös a rokonszenv. A többi már csak rajtatok múlik...
2017. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fordítva vagyok, illetve oda-vissza érdekelne. A legtöbb nőt ez izgatja, még ha csak fantázia szintjén is, nincs semmi gond veled.

Ha van rá lehetőséged és bátorságod, akkor próbáld ki.

2017. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Kinyalhatod a lukamat, majd elképzeled, hogy punci.

F

2017. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Én meg fiu létemre meg tudlak érteni!
2017. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

"Annak ellenére, hogy hetero lány vagyok"

uhh van egy jó hírem: nem vagy hetero!!:)

Valszeg biszex vagy, és nincs ezzel semmi baj... A biszexség nem csak azt jelenti, hogy mindkét nemmel el tudsz képzelni párkapcsolatot, majd esküvőt, kutyát meg gyereket, hanem az is biszex kategória, ha csak felizgulsz a saját nemedre, de párkapcsolatot ellenkező neművel akarsz csak.

2017. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a biszexuális kategóriába írtad, feltételezem, hogy tudod is a választ a miértre 😊
2017. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Mivel lány vagy. :) És a lányok nagy részét izgatja ez a fantázia. :)
2017. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

hahaha en is igy voltam nagyon kiakartam probalni... az exem allandoan odavolt a puncimert es tudni akartam, hogy milyen , azt is tudni akartam, h mas puncik milyenek...

nyilvan megkostoltam magam, de megakartam kostolni masik puncit is, hogy milyen az ize...

hat az enyem jobb... melesleg sose tudtam a masik lanyt kielegiteni a nyelvemmel eleg sokszor voltunk egyutt, sztem nem volt odaig ertem ... meg se probalta elvezni ... nem hiszem, h rosszul csinaltam volna, foleg, h egszer teljesen bevoltam allva es teljes odaadassal csinlatam, vagy feloran at ... es nem ment el ... ez ugy letori az embert, nem tudok kielegiteni egy not, no letemre :/ sztem csak a baratja miatt csinalta, mivel legtobbszor 3as volt ...

2017. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!